İtopya Ürün Yanında Bedava 2 Oyun Nasıl Alınır?

rezgo

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İtopya.com'dan RX 570 aldım, yanında istediğiniz 2 oyun bedava yazıyordu. Peki ben bu oyunları nasıl alabilirim?

Kutu içeriğinden çıkmadıysa İtopya veya satıcı firma ile irtibata geçmenizi öneririm, en doğru bilgiyi onlar verecektir.

Satın aldığınız ekran kartının yanında verilen faturayı net bir şekilde resmini çekerek, [email protected] adresine gönderin. Daha sonra firma tarafından gönderilen kodu AMD'nin sitesine girerek, istediğiniz oyunu seçip ilerliyorsunuz. Daha sonra ise oyun kodları oyun firmaları tarafından hazırlandığında E-posta adresinize veya AMD üyelik hesabınıza gönderilecektir. Seçeceğiniz oyunlar tam çıkış tarihi gelmeden birkaç hafta önce veya gün kodları gönderirler.

Kolay gelsin... :)

Satın aldığınız ekran kartının yanında verilen faturayı net bir şekilde resmini çekerek, [email protected] adresine gönderin. Daha sonra firma tarafından gönderilen kodu AMD'nin sitesine girerek, istediğiniz oyunu seçip ilerliyorsunuz. Daha sonra ise oyun kodları oyun firmaları tarafından hazırlandığında E-posta adresinize veya AMD üyelik hesabınıza gönderilecektir. Seçeceğiniz oyunlar tam çıkış tarihi gelmeden birkaç hafta önce veya gün kodları gönderirler.

Kolay gelsin... :)
Tamamdır teşekkürler yazdım cevap bekliyorum
Konu kapanabilir.

bana geldi kodlar 2 mail attım ilk attığım maile cevap geldi 4-5 gün önce ama oyunlar güzel değil ben sevmedim yollamıyorlarsada pek dert etmenize gerek yok.
Bu arada maili [email protected]'a atıyorsunuz maile division 2 ve world war z almak istiyorum yazıcaksınız ve kargonun üzerinde olan faturanın fotografını atacaksınız.

bana geldi kodlar 2 mail attım ilk attığım maile cevap geldi 4-5 gün önce ama oyunlar güzel değil ben sevmedim yollamıyorlarsada pek dert etmenize gerek yok.
Bu arada maili [email protected]'a atıyorsunuz maile division 2 ve world war z almak istiyorum yazıcaksınız ve kargonun üzerinde olan faturanın fotografını atacaksınız.
Ben herşeyi parçaladım da nasıl bişeydi o fatura zahmet olmazsa atarmısın

Kolinin üzerinde şeffaf bir şeyin içinde oluyor genelde irsaliyeli fatura deniyor.
Fatura benim değil googleden buldum.

Dosya Ekleri

• 26d6aaaaf5d92447dc9cd958e0dd1531.jpg
    26d6aaaaf5d92447dc9cd958e0dd1531.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 378
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı