İtopya ürünleri hafta içinde kargoya verir mi?

Bakın hep söylüyorum şimdi de söyleyeceğim. Doğru düzgün kargolanan birkaç kişi olunca bu herkese aynı şekilde kargolandığı anlamına gelmiyor. 1-2 kişinin sözüne dayanarak bana saçmalıyor diyorsunuz ama Donanım Haber'deki şu konuyu ve altındaki mesajları okursanız kaç kişiyi mağdur ettiklerini görürsünüz. Burada birkaç kişinin sözüne dayanarak bana saçmalıyor diyorsanız ben bu konuya dayanarak neler neler söyleyebilirim sizin mantığınızla gidersek. O konuda onlarca kişi sorununu dile getirmiş.
Son yazdığıma bakmadınız sanırım. Yanlışlıkla söylemişim o yazdığımı. Evet sorun yaşayanlar var fakat emin ol yaşamayan sayısı yaşayandan çok daha fazla. Hiçbir zaman hiçbir büyük sitenin sorun oranı %50'nin üzerinde olamaz.
Kardeş sizinkiler yine küçük aletler ben kasa alacağım ordan yandık demek ki
Ama monitör almıştım, 1 günde kargoya verilmişti. Biraz garip çalışıyor bu site.

Son yazdığıma bakmadınız sanırım. Yanlışlıkla söylemişim o yazdığımı. Evet sorun yaşayanlar var fakat emin ol yaşamayan sayısı yaşayandan çok daha fazla. Hiçbir zaman hiçbir büyük sitenin sorun oranı %50'nin üzerinde olamaz.

Ama monitör almıştım, 1 günde kargoya verilmişti. Biraz garip çalışıyor bu site.
Ya kafalarına göre çalışsınlar kargom tekmelenmemiş üzerinden kamyon geçmemiş gelsin yeter anlatabiliyor muyum benim anlayışım hep bu ama gidip de 20-25 gün bekletirlerse falan da kıyamet mod ———> ON

Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz anlamıyorum. Ciddi ciddi İtopya'yı ``sorun yaşamayanlar sorun yaşayanlardan fazla`` diyerek mi savunuyorsunuz? Ciddi misiniz? Bu cümleden sonra herhangi bir şey demeyeceğim ben, iyi forumlar.

Ya kafalarına göre çalışsınlar kargom tekmelenmemiş üzerinden kamyon geçmemiş gelsin yeter anlatabiliyor muyum benim anlayışım hep bu ama gidip de 20-25 gün bekletirlerse falan da kıyamet mod ———> ON
Bir kere olmuştu o olay sadece. Sonraki 2 siparişimde hiçbir sorun çıkmadı. En fazla 1-2 gün içinde kargoya verildi. Muhtemelen yine 3 güne kargoya verilir.
Bunları neye dayanarak söylüyorsunuz anlamıyorum. Ciddi ciddi İtopya'yı ``sorun yaşamayanlar sorun yaşayanlardan fazla`` diyerek mi savunuyorsunuz? Ciddi misiniz? Bu cümleden sonra herhangi bir şey demeyeceğim ben, iyi forumlar.
Kusura bakmayın yine rahatsız ediyorum fakat işlemcim kargoya verildi. Sırada anakart ve RAM var. İkisini ayrı ayrı sipariş ettik çünkü işlemciyi taksitli aldık. Anakart ve RAM'i ise peşin olarak aldık. Yani sokağa çıkma yasağının bittiği ilk gün işlemcim kargoya verildi. Kusura bakmayın savunma hareketim için de ayrıca, özür dilerim. Anakart ve RAM için önümüzdeki haftayı bile bekleyebilirim artık. Ayrıca müşteri hizmetlerine geç ulaşıldığı doğru fakat ben 2 kere, abim de 1 kere aramıştı, hiç uygunsuz üslup kullanmadılar. Yani uygunsuz üslup dediğiniz şey bana biraz abartı gibime geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı