İtopya ve Hepsiburada ürünleri kargoya vermiyor

brofilroyal01

Hectopat
Daha fazla  
Cuma günü sipariş ettiğim 4.300 ₺ değerindeki sistemin sipariş bilgisinde hayla ürünler hazırlanıyor yazmaktadır. Ne kimse ulaşabiliyor ne de adamlar mailleri kontrol ediyor. Bu sorunu çözmem için ne yapmam gerekiyor? Aynı sorunu Hepsiburada'da yaşıyorum fakat en azından 40 ₺ ödedim. Yine de para paradır diyelim nasıl bu sorunu çözebilirim ? 2 sitede de aynı sorun ve kargoları bu hafta mutlaka teslim almam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kargomu cumadan beri bekliyorum. Benimkini Hepsiburada cuma günü kargoya vermiş ama kargocu firma kaç gündür getirmiyor. Bakalım bu yoğunlukları ne zaman azalacak...

Ben bugün kargo şubesine gittim. Yoğunluktan dolayı görmeniz gerekirdi, her taraf dağılmış paketler iç içe yerlerde sürünüyordu. Yetkili kadın telefonu kapatmadan yeniden çalıyordu. Kara Cuma olayı yüzünden herkese yoğunluklarını anlatmaya çalışıyordu. Tavsiyem şubedeyse gidip kendiniz alınız.

Cuma günü sipariş ettiğim 4.300 ₺ değerindeki sistemin sipariş bilgisinde hayla ürünler hazırlanıyor yazmaktadır. Ne kimse ulaşabiliyor ne de adamlar mailleri kontrol ediyor. Bu sorunu çözmem için ne yapmam gerekiyor? Aynı sorunu Hepsiburada'da yaşıyorum fakat en azından 40 ₺ ödedim. Yine de para paradır diyelim nasıl bu sorunu çözebilirim ? 2 sitede de aynı sorun ve kargoları bu hafta mutlaka teslim almam gerekiyor.
Endişelenmeyin kara cumadan dolayı çok fazla yoğunluk var . Benim indirim başladığı gibi aldığım ram yarın kargoya verilecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı