İtopya ve Sinerji Güvenilir mi?

WinstonRedSoft

Hectopat
Gamer PC toplamak için İtopya ya da Sinerji güvenlir midir? Yoksa daha yüksek ücretlerle Vatan'dan mı yapmalı?
Yoksa parça parça sipariş verilip göz önünden mi montaj yapmalı? Tecrübeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Sinerji'den geçtiğimiz günlerde SSD aldım. Cumartesi akşam sipariş verdim. Pazartesi kargoya verildi. Salı akşam üstü elime ulaştı.

Benimde merak ettiğim bir şey var.
Nanokatalog nasıldır sizce?

Sinerji'den geçtiğimiz günlerde SSD aldım. Cumartesi akşam sipariş verdim. Pazartesi kargoya verildi. Salı akşam üstü elime ulaştı.

Benimde merak ettiğim bir şey var.
Nanokatalog nasıldır sizce?
Nanokatalogtan ürün almadan önce canlı destekten stok sorun sitedeki bilgilere inanmayın stok sorup öyle alım yapın. Bu arada Nanokatalog ürünleri yurtdışından getiriyor bilginiz olsun.
Gamer PC toplamak için İtopya ya da Sinerji güvenlir midir? Yoksa daha yüksek ücretlerle Vatan'dan mı yapmalı?
Yoksa parça parça sipariş verilip göz önünden mi montaj yapmalı? Tecrübeniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
Vatan fiyatları çok pahalıdır. Belirttiğiniz siteler güvenilirdir. Ama farklı farklı sitelerden fiyat araştırarak parça parça alım yaparsanız daha ucuza getirebilirsiniz.

örnegin sinerjiden 3 parça , nankatolagdan 2 parça , itopyadan 2 parça alarak parçaları eve getirdim, sadece birleştirilmesi dizilmesi için vatan yapar mı götürsem , yada her hangi bir bilgisayarcı yapar mı ?
birde sahibinden gtl i güvenli ödeme li cok ucuz ekran kartları var orayı önermiyosunuz sanırım , sadece ekran kartı alımı için ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı