İtopya veya N11'den ürün alınır mı?

İtopya gerek paketleme anlamında gerekse iade anlamında gerçekten en güvenli sitelerden birisidir. N11'deki her satıcıya kefil olunmaz illa birileri bir sorunlar yaşamıştır ama ben itopyada da n11'de de sorun yaşamadım. İtopya kesinlikle iyidir..

İtopya gerek paketleme anlamında gerekse iade anlamında gerçekten en güvenli sitelerden birisidir. N11'deki her satıcıya kefil olunmaz illa birileri bir sorunlar yaşamıştır ama ben İtopya'da da N11'de de sorun yaşamadım. İtopya kesinlikle iyidir.

İtopya'dan laptop alınır mı peki bir sıkıntı falan yaşanır mı?

Bben klavye mouse kulaklık hepsini n11'den aldım nedense bana daha güvenli geliyor para anında satıcının hesabına geçmiyor. Bugüne kadar da bir sorun yaşamadım hiç

Merhabalar, Razer Viper Mini fareyi bugün alacağım fakat İtopya'dan mı alayım N11'den mi karar veremedim. İki siteden de tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
1- Razer Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
2- Razer Viper Mini RGB Gaming Mouse| ITOPYA.COM

Aynı fare bende var dostum İtopya'dan aldım sorunsuz kullanıyorum ama biraz ufak yani tek sorunu bu güzel bir fare fakat ele tam oturmuyor diyebilirim oyun için tavsiye etmem ama İtopya'dan aldım sorun yok.

İtopya'dan laptop alınır mı peki bir sıkıntı falan yaşanır mı?
Sanmıyorum sıkıntı yaşayacağını. Sadece paketini özenli güzel bir şekilde açmaya, parçalarını eksiksiz şekilde kutuya koymaya dikkat edersen bir sorunla karşılaştığın zaman 15 gün içerisinde iade hakkını kullanabilirsin.

Geri
Yukarı