İtopya ViewSonic XG2405 monitör iadesi yapar mı?

Alp Demir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar,İtopya.com üzerinden ViewSonic XG2405 alacağım fakat ölü piksel vb. çıkması durumunda koşulsuz iade sağlarlar mı?
Örneğin incehesap.com'dan bir monitör satın aldım ve 14 gün içinde direkt kabul edildi.
Monitörler tamamen şans işi, her türlü sorun çıkabilir ve iade hakkımızın korunması fiyattan daha önemli bir etken.İtopya.com iade işlemlerinde müşteri memnuniyetine önem veren bir firma mı?
Sıkıntı çıkacağını pek sanmıyorum ama sitesinde böyle bir madde var, kullanmadan nasıl test edeceğim?

Screenshot_20210102_222922.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu garanti koşullarında Ekranda "3adet" e kadar olan ölü piksel garanti sürecinde olmaz
yazmasına rağmen.
İnternet alışverişlerinizde 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız ürünü yollayabilirsiniz.
Paketi vs açarken hunharca yırtmadığınız taktirde sorun oluşacağını düşünmüyorum.
İade ederkende "üründe ölü piksel var" değilde, yanlış ürünü almışım, yanlış modem tercih etmişiz vs gibi söyleyebilirsin.

Kulaklığımı garantiye gönderdim durumunu sormak için mail atıyorum cevap yok. Çok ilgili olduklarını düşünmüyorum. Bu konuyla alakalı açılmış 2-3 tane daha gönderi var bakabilirsin deneyenlerin yazdıklarına.

Çoğu garanti koşullarında Ekranda "3adet" e kadar olan ölü piksel garanti sürecinde olmaz
yazmasına rağmen.
İnternet alışverişlerinizde 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız ürünü yollayabilirsiniz.
Paketi vs açarken hunharca yırtmadığınız taktirde sorun oluşacağını düşünmüyorum.
İade ederkende "üründe ölü piksel var" değilde, yanlış ürünü almışım, yanlış modem tercih etmişiz vs gibi söyleyebilirsin.
Evet diğer aldığım monitörde ölü pikselden bahsetmeden iade ettim. İyi ki de öyle yapmışım çünkü aynı modeli aynı firmadan alan bir başka tanıdığım ölü piksel dediği için reddedildi. Umarım bir sorun yaşamam.
Kulaklığımı garantiye gönderdim durumunu sormak için mail atıyorum cevap yok çok ilgili olduklarını düşünmüyorum. Bu konuyla alakalı açılmış 2-3 tane daha gönderi var bakabilirsin deneyenlerin yazdıklarına.
Okudum fakat konu sahipleri son durumu yazmamış.

İtopya'da ürünün kutusunu açtığınızda eğer teknik bir sorunu yoksa 2. ele düştüğünden iade almıyorlar. Örneğin ASUS monitör aldınız 2 ölü piksel çıktı, iade almayacaklar. Sadece aldığınız markanın ölü piksel politikasına göre iade alacaklardır. İtopya koşullarda zaten şöyle yazıyor.
"Arıza durumu dışında iade edilmesini istediğiniz ürünlerin ambalajının ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir.İtopya.com olarak açıp kullanmış olduğunuz ürünleri başka bir müşterimize satmayı etik olarak görmediğimizden dolayı, monitör, notebook, işlemci, sarf malzeme, hijyen ürünleri (kulaklık) vs. ve buna benzer tüm ürünlerin kullanılmadan iade almak durumundayız."

Yeni konular

Geri
Yukarı