İtopya vok Ultra stok bitti!

Ne botlar var hocam bir görseniz. Captcha geçebilenden tut saniyesinde alana kadar. DH ölücülerinin yanından takılın bir aklınız hayaliniz şaşar.

Kimseye gerek yok ben de bu sektörün içerisindeyim. Bazı arkadaşlar öyle bir anlatıyor ki sunucu o ağırlıkta iken botun sanki tanrı gücüyle satın aldığını anlatıyorlar. Hem gülüyorum hem sinirleniyorum o arkadaşlara.

Yanlış anlamayında arkadaslar ben bu verdikleri stok sayılarının doğru oldugunu dusunmuyorum.
Örnek 100 1000 10000 gibi hepsi abartı sayılar.
Bence hepsi bir reklamlama stratejisi ne 1000 stok var ne 100 yarısı bile yoktur.
Reklamını daha fazla kitlelere ulastırıp hiç bir şey yapmadan adı her yerde duyuluyor işte sistemi alablilen var mı yok varsada 3 kisi en fazla.
aradığım yorum

Tamamen reklam pazarlama stratejisi hemen ardına da hafta sonu indirimleri koyarız bu iş olur biter dediler resmen. Kart numaramı girerken de inanmadım zaten de alırsa, sistemim hazır sadece ekran kartı lazımdı en kötü ekran kartını alır diğer parçaları satarım diye düşünerek denedim birkaç defa sepet boşaltıldı daha sonra kart bilgileri mi girdim ödeme aşamasında donmayan bilgisayar internet sayfasında dondu kaldı. Sayfa görünüyor mouse hareket etmiyor ctrl+alt+delete çalışmıyor. Nedenini anlamadım sitenin trafiğinden olması saçma geliyor da bir şey oldu ona eminim(sadece itopyanın sayfası açıktı ve pcde herhangi bir uygulama çalışmıyordu denemek için yeni açtım bilgisayarı) aldım diye yazan youtube sayfasında 1 kişi gördüm sadece. Tamam zaten çok inanarak denemedim ama Technopat dışında beğenerek izlediğim tek sayfaydı VOK ona yakıştıramadım açıkçası bilerek yada bilgisi dışında böyle bir şeye alet olması hiç hoş olmadı. Bu şekilde daha çok bekler abone sayılarının artmasını :/

Neyse son olarak bizi inanmadığımız halde acaba diyerek peşinden koşturanlar utansın diyeceğim de... Güleriz ağlanacak halimize :)
Alım ekranına kadar geldim hatta başarılı yazısını da gördüm fakat sorun neydi biliyor musunuz? Kredi kartının limiti 6K'da kalmış içinde 10k para varken. Mallık nedir nasıl bu konuda başarılı olunur gerçek örneklerinden biriyim sanırım :D
Bence kendine haksızlık etme :) limitle alakası yoktu emin ol. En iyi ihtimalle stok 3 5 taneydi asıl fikrim bu da değil de genede 100 adet stok olmadığına adım gibi eminim.
Stokta kaç tane vardı bilen var mı?
100 Adet

Son düzenleme:
Ben neredeyse her teknoloji forumuna giriyorum başta burası olmak üzere daha alabildim diye bir konu görmedim 3-5 stok var. Bu konuları tam bilmiyorum ama belki de cidden 100 stok vardı örneğin daha önceden satışa internetten çıkmadan önce torpilli tipler aldı alttan para verenler falan sonra bize 3-5 stok kaldı. İnternetten satışa çıkarıp o 3-5 kalanı alabilene sattılar sonra stok sayısını sıfıra çektiler.

Kimseye gerek yok ben de bu sektörün içerisindeyim. Bazı arkadaşlar öyle bir anlatıyor ki sunucu o ağırlıkta iken botun sanki tanrı gücüyle satın aldığını anlatıyorlar. Hem gülüyorum hem sinirleniyorum o arkadaşlara.
Valla bilgi verirseniz öğrenmiş oluruz bende arkadaşlar gibi düşünüyorum çünkü neden derseniz kaç kez captcha doğrulamasına girdimse tamamında bisiklet çıkması bir açık değilmidir ? Başka siteler de farklı şeyleri soruyorlar bu da bir güvenlik önlemi değilmidir soruyu değiştirmek ?

Valla bilgi verirseniz öğrenmiş oluruz bende arkadaşlar gibi düşünüyorum çünkü neden derseniz kaç kez captcha doğrulamasına girdimse tamamında bisiklet çıkması bir açık değilmidir ? Başka siteler de farklı şeyleri soruyorlar bu da bir güvenlik önlemi değilmidir soruyu değiştirmek ?
Hocam o captcha denen şey eskidi ya botlar da geçiyor bence captcha olan siteler artık botları captcha ile durduramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı