İtopya vs İncehesap

İtopya mı incehesap mı?

• Oy verenlerin toplamı
    44
  • Anket kapandı .
İtopya’dan bir ürün aldım almaz olaydım bu kadar uğraşacağımı sanmazdım. Kargolamaları leş. Ürün iade politikalarında size nasıl gönderdiysek öyle ve (burası çok komik) köpükleriyle birlikten gönderin diyorlar. Bana bi gönderdiler ürünü, ürünün kutusunun fit olmadığı bir koliye konulmuş ve içinde koruyucu köpük yok. Kargocu bi getirdi kargoyu eve kulaklık bir sağa çarpıyor bir sola. Düşün 2-3 günlük yolda kamyonda bu kutunun başına gelecekleri. Kutunun altındaki parmak kalınlığındaki delikten bahsetmiyorum bile sana. Kargo haricinde gelirsek müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız gibi bir şeydi ben kullandığımda siteyi. İftira atmak haddime değil ama başıma gelenlerden yola çıkarak yalancı demiyorum ama ona yakın derecede tutarsızlar. Ürünü kullandım inceledim sonuçta bu insanlar altındaki iyi ve iyiler kadar kötü yorumları dikkate alarak o kadar yüksek paraları verip alıyorlar bu ürünleri. Ben kulaklığı test ettikten sonra hiç memnun kalmadığım özelliklerini ve insanlar alırsa ne gibi kötü özelliklerle karşılaşılacağını yazdım, bana göre alınmaması gereken özellikleri vardı o parayı vermeye değmezdi ve benim o yorumumu yayınlamadılar üstüne başkasının 3 tane iyi yorumun şlak diye yayınladılar. Dürüst değiller dostum dürüst değiller. İmkanın varsa git mağazalarından al en çok ürün çeşitliliği onlarda ama Kargo işi girerse işin içine hiç bulaşma ne Kargoda yüzün güler ne de müşteri temsilcisine ulaşabilirsin rahatça. Stokları ve ürün çeşitliliği çok olmasa bile qp bilişim işini dürüstçe yapıyor diğer sitelerden çok alışveriş yapmadım. İncehesap hakkında da çok bir bilgim yok ama her ne kadar oyuncular üzerine bir site olmasa da hepsiburada’da işini dürüstçe yapanlardan. En azından kötü yorumları silmiyorlar ürün alacakken yorumları göz önünde bulundurabilirsin.
Tamamen haklısınız. QP Bilişim'den Corsair HS50 kulaklığını aldım ve L yazan yeri (pedin üstündeki yer) kırılmıştı. Garanti hakkımı kullandım ve sıfırını yolladılar.Kullanıcı hatası deyip geçiştirebilirlerdi.Ama geçiştirmediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı