Çözüldü İtopya vs İncehesap

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
kargo geç gönderiliyor,
Bu normal bir durum olabilir ama dediğiniz gibi satış sonrası yok gibi bir şey.

İncehesap'ta pek sıkıntı yaşayan görmedim.

Teknobiyotik YouTube yorumları ortada ama müşteri hizmetlerini öyle değil diye biliyorum.

Qp zaten adını hizmeti ile duyurmuş.
İtopya'dan memnun olmayanların sayısı oldukça fazla; kargo geç gönderiliyor, müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum falan filan şikayetleri var. Teknobiyotik ise tam bir ergen topluluğu.

İncehesap'ta sorun yaşayan çok yok. Genel anlamda kullananlar memnun.

kargo geç gönderiliyor,

Teknobiyotik YouTube yorumları ortada ama müşteri hizmetlerini öyle değil diye biliyorum.

Çözüm

Qp bilişim çok duymamıştım ama sanırım iyi bir site ?

Monitörümü İnceHesap'tan aldım destek için bilet attım 15 dakika geçmedi cevap geldi. Itopya'nın çok ilgisiz olduğunu söylüyorlar bence İnceHesap'ı tercih edin.

İtopya fiyat olarak pahalı satış yapıyor aynı ürünü başka güvenilir birçok alternatif sitelerde bulabilirken buradan almaya değmez bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı