İncehesap vs İtopya vs GameGaraj

İlk önce bütçeyi alıyoruz biz. Sonra en ucuzu neredeyse ordan link atıyoruz.

Fiyatları ürün ürün karşılaştırmak gerek. Açıkçası ben İtopya'dan memnun kalmıştım PC toplarken 3 ürün aldım. Ama genelde memnun kalmıyor kimse. :D

En ucuz site derken? Kendin girip araştırabilirsin fiyatları. Müşteri memnuniyeti konusunda GameGaraj diğerlerine göre önde.

Hepsini tek bir siteden almanı önermem. Farklı farklı sitelerdeki avantajları yakala al. Daha ucuza çıkarsın. Ama İtopya kesinlikle önermem. Yaşadığım son olay sonrası kendilerini bir daha %50 indirim olmadigi sürece kullanmayacağım. Bazı şeyleri piyasadan 20 30 assaga satıyor diye gaza geldim bulaştım, bu kadar müşteriyle ilgilenmeyen firma az görursunuz. Desteğe 1 hafta boyunca mail attım aradım hep aynı kişi bana kopyala yapıştır mesaj attı. Sanırım destek kismi bir kişi ile sınırlı koca firmanin. Neyse tadım kaçtı bak hatırladım.

Hazır sistem ise İtopya, GameGaraj, İncehesap, İnventus, Sinerji, QP, Teknobiyotik, Vatan Bilgisayar'dan hangisinde daha ucuz ise oradan alabilirsin sorun olmaz. Sadece İtopya'da satış sonrası destek bakımından sıkıntı çıkabiliyor.

Hazır sistem ise İtopya, GameGaraj, İncehesap, İnventus, Sinerji, QP, Teknobiyotik, Vatan Bilgisayar'dan hangisinde daha ucuz ise oradan alabilirsin sorun olmaz. Sadece İtopya'da satış sonrası destek bakımından sıkıntı çıkabiliyor.
dediğini yapmayı biliyorum yapsam zaten burada olmazdım genel olarak hanigisi daha ucuz sadece fikrinizi söyleseniz yeterli benim için

Geri
Yukarı