Çözüldü İtopya Yanlış Adrese Kargo Yolladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EddieTheHero

Kilopat
Kurban bayramında İtopya'dan monitör ve mouse aldım ikisini de ayrı ayrı kargoya verdiler fakat mouse'u doğru adrese göndermişler ama monitör'ü yanlış adrese göndermişler (adresim gaziosmanpaşa ama bayrampaşa'da bir yere göndermişler) kargo daha bir yere teslim edilmedi haftasonu olduğu içinde İtopya ile iletişime geçemiyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurban bayramında İtopya'dan monitör ve mouse aldım ikisini de ayrı ayrı kargoya verdiler fakat mouse'u doğru adrese göndermişler ama monitör'ü yanlış adrese göndermişler (adresim gaziosmanpaşa ama bayrampaşa'da bir yere göndermişler) kargo daha bir yere teslim edilmedi haftasonu olduğu içinde İtopya ile iletişime geçemiyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 428506
Bence pazartesi erkenden gidip almaya çalışın dağıtıma çıkmamış olması lazım tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı