İtopya yılbaşı indirimleri ve İncehesap 24 Aralık Gaming gecesi indirimleri

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleme:
Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum. Henüz fiyatlar ortada yokken, Sosyal'e bir soru sorayım. Bu SSD iş görür mü? Yetersiz alanına oranla ucuz bir fiyatı olursa almayı düşünebilirim.
1640364953300.png

Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum. Henüz fiyatlar ortada yokken, Sosyal'e bir soru sorayım. Bu SSD iş görür mü? Yetersiz alanına oranla ucuz bir fiyatı olursa almayı düşünebilirim.
Eki Görüntüle 1250503
Açıkçası pek fazla kullanan yok, buna bağlı olarak çok fazla bir bilgi de yok. Fakat sorunlu olduğunu falan da duymadım. Çok uygun fiyatlı olursa alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Gaming gecesinden bağımsız bir fiyat biliyorum fakat ürünün fiyatını incelemek istediğimde neden bu iki ürün bu kadar pahalı ki? Yani kur vs. biliyorum iç açıcı değil fakat yine de aşırı pahalı değil mi? :)
99 bin TL.PNG

Gaming gecesinden bağımsız bir fiyat biliyorum fakat ürünün fiyatını incelemek istediğimde neden bu iki ürün bu kadar pahalı ki? Yani kur vs. biliyorum iç açıcı değil fakat yine de aşırı pahalı değil mi? :)
Eki Görüntüle 1250530
Ürünü yayından kaldırmak yerine yüksek fiyat koyuyorlar diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1250530
Gaming gecesinde fiyatı açıklanınca çok iyi bir indirim varmış ilizyonu yaratmak için. Eskiden Vatan Kompüter'in websitesinde stoğu kalmayan laptopları 10.000 TL yaparlardı, öyle listelenirdi. onun gibi bir şey de olabilir.

Geri
Yukarı