İtopya yılbaşı indirimleri ve İncehesap 24 Aralık Gaming gecesi indirimleri

Mahsus öyle yazıyorlar.
Ürünü yayından kaldırmak yerine yüksek fiyat koyuyorlar diye düşünüyorum.
Gaming gecesinde fiyatı açıklanınca çok iyi bir indirim varmış ilizyonu yaratmak için. Eskiden Vatan Kompüter'in websitesinde stoğu kalmayan laptopları 10.000 TL yaparlardı, öyle listelenirdi. onun gibi bir şey de olabilir.

Yani bir soru daha sormak isterim. Bu ürün kaç bin TL civarlarında olur sizce? Tahmini olarak?

Bu soğutma ve bu marka bu ekran kartını nasıl soğutacak merak ediyorum.

1640367496303.png

Şu anda İtopya'da SN570 599₺ yine. Kaçırmayın, dolar yükseldiği hafta 599₺'den sattılar, sonra 900₺'ye kadar yükseldi indirimli fiyatı.
Bilginin her zaman bana doğrudan sunulmasını tercih eden, hazır bilgiye alışmış biri olduğum için kusura bakmayın. Sizce bu SSD kaliteli midir? İşletim sistemini, sıkça etkileşime girdiğim oyunları ve birkaç mühim dosyayı bu birime depolayacağım, diğer aşağılık veri yığınlarını da dizüstü bilgisayarımdan söktüğüm eski HDD'ye tıkıştıracağım. Hızlı ve uzun ömürlü olması benim için önemli. Şu an kullanmakta olduğum Adata SU650, kendini epey kolay saldı, 56 adet bozuk sektörü var ve bir kağnı yavaşlığında. SN570'in genelde SSD'ler hakkında bahsedilirken verilen yazma, okuma, çizme, görme, dokunma, hissetme, ıvır zıvır gibi özellikleri iyi midir, birkaç yüz liraya SN570'e toz yutturabilecek başak SSD var mıdır, yoksa bu SSD benim kaderim midir, kaçırmadan alınmalı mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı