Elektronik İtopya'da 3060 Ti ve R5 5600 sistem 15.500 TL

Cümlenin sonuna ünlem işareti koyduğumu hatırlamıyorum sana göre dalga konusu olabilir 18 bin TL bana göre normal, herkesin aldığı kendine.

Bro kıvırma şimdi, bana göresi sana göresi mi var bu işin, zengin birine göre kıyaslarsak 30 k ya satılan 3050 sistem de uygun, ee o zaman alalım mı veya alınabilir mi sence?

Ben farklı bir şey kastetmeye çalıştım konunun altına yazmak yasak olduğu için tam yazamadım ondan karışıklık oldu ama dağdan inmiş gibi dalga geçiyorsun demesi saçma geldi.

Ya yazdığına baksana indirime girmiş yazmışsın indirim de yok ki neye göre indirim oluyor bu bro, piyasaya bakmadım fiyatların farkında değilim de geç yani savunmanın manası ne hala aynı şeyi?

Rastgele araştırırken karşılaştım. Buna benzer sistemler genelde 19-21k civarı fiyata oluyor, isterseniz siz de bir bakın.

Aynı işlemci kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim. İşlemci çok güçlü çok rahat besliyor ancak işlemci bostayken bile 60 derecede çalışıyor yüke girince 90-95 dereceleri görüyor. Alacak arkadaşlara tavsiyem sıvı soğutma ile beraber satın alın.

Ekran kartı ve İşlemci fiyat azalışlarını kalitesiz mal satışlarına yediriyorlar eskiden beri biliyoruz. Fakat hala bu markalar cirit atıyor. Neden çünkü İtopya Sinerji İncehesap gibi büyük aracılardan destek görüyor. Demek ki artık tanıdığımız bildiğimiz aracılara da tepki vermeliyiz.

Aynı işlemci kullanıcısı olarak şunu söylemeliyim. İşlemci çok güçlü çok rahat besliyor ancak işlemci bostayken bile 60 derecede çalışıyor yüke girince 90-95 dereceleri görüyor. Alacak arkadaşlara tavsiyem sıvı soğutma ile beraber satın alın.

Kasanızın hava akışında bir problem olmasın? Dediğiniz dereceler 65W çeken bir işlemci için bana çok fazla geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı