İtopya'da dev kampanya!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tavsiye eder misiniz alınır mı? HyperX Cloud 2 kullanıyorum. Geçtikten sonra tatmin mi eder pişman mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-15 020011.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-15 020011.png
    159,5 KB · Görüntüleme: 153
Tavsiye eder misiniz alınır mı? HyperX Cloud 2 kullanıyorum. Geçtikten sonra tatmin mi eder pişman mı?
Bence Cloud II 7.1'i kötü olsa da hâlâ kullanılabilir bir kulaklık, şahsen ben hâlâ kullanıyorum.

Bence Cloud II 7.1'i kötü olsa da hâlâ kullanılabilir bir kulaklık, şahsen ben hâlâ kullanıyorum.
Hocam evet kullanilabilir ama artik benimki kullanibilir halde değil :D. 6 Sene oldu, artık plastiği çürüdü ve bazı tiz seslerde ses bozuluyor. Yedek kulaklığım olsa içini açıp bakarımda yedek kulaklığım yok o yüzden direk değiştirmeyi düşünüyorum.

Bütün mesajları okudum ama şu MLD 1 TB SSD için net birşey söylenmemiş. WD olanın hafızası 1 TB olsaydı alıcaktım ama 500 az gelebilirdi. Sizce alınır mı? Performanstan çok depolama amacıyla almak istiyorum. Asus Rog Strix G15 var ve depolama kısmı sadece M.2 SSD üzerine.

Bende kullanıyorum hocam bilek desteği mıknatıssız olduğu için kullanışlılığı sıfır sürekli sağa sola kayıyor. Sanki son dakika akıllarına gelmiş de bilek desteği eklemişler gibi eğreti duruyor. Aydınlatma biraz sönük gibi onun dışında klavye kalite. Klavye klavye değil daktilo benim seviyorum ama ses sevmiyorsanız rahatsız eder. Fiyatına göre şu an epey iyi ben aylar önce 750 liraya falan almıştım bu fiyata kaçmaz.
Aydınlatma pek sorun değil. Altına kaydırmaz taban koyarsam kaymaz muhtemelen. Ses arttıkça benim daha da hoşuma gidiyor. Green switch en sesli olanıydı sanırım.

Hocam hangi gün bitecek? AMD Wraith Prism almayı düşünüyorum da. Bir de ben bu soğutucuyu alsam Vatan Bilgisayar'ın takma hizmeti var mı?
Kendilerinden almadığınız için takmazlar.
Bütün mesajları okudum ama şu MLD 1 TB SSD için net birşey söylenmemiş. WD olanın hafızası 1 TB olsaydı alıcaktım ama 500 az gelebilirdi. Sizce alınır mı? Performanstan çok depolama amacıyla almak istiyorum. Asus Rog Strix G15 var ve depolama kısmı sadece M.2 SSD üzerine.
Gayet alınır bence zaten bu fiyata SSD pek yok. Yongaları gayet kaliteli gözüküyor, fazla inceleme de göremedim. Daha kötüleri var bundan pahalı o yüzden fiyatı çok uygun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı