İtopya'dan aldığım sistemin fatura tarihi yanlış

RUWO

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 22.06.23 tarihinde İtopya'dan hazır sistem aldım ekran kartında hem cashback hem de oyun hediyesi vardı elime fatura geçti bugün. Çünkü bugün teslim edildi daha e fatura gelmedi ve fatura tarihi 03.07.23 olaraktı yani hiçbir kampanyadan yararlanamam demek oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

İtopya'yı arayarak. Genellikle fatura ne zaman çıkarsa tarih o gün olarak yazılıyor. Bende 18 Haziranda aldım sistemi fatura tarihi 24 haziran olarak yazıldı. Asus'un cashback'i onaylandı. Ben sorun yaşamadım arama gereği duymadım. Burada herhangi bir yardımda bulunmamız pek mümkün değil. Yarın müşteri hizmetlerini arayın.

Son düzenleme:
İtopya'yı arayarak. Genellikle fatura ne zaman çıkarsa tarih o gün olarak yazılıyor. Bende 18 Haziran'da aldım sistemi fatura tarihi 24 Haziran olarak yazıldı. ASUS'un Cashback'i onayandı. Ben sorun yaşamadım arama gereği duymadım. Burada herhangi bir yardımda bulunmamız pek mümkün değil. Yarın müşteri hizmetlerini arayın.

Şimdi konuştuk aldığım zaman değil çıkış yapılmadan önce fatura kesiliyormuş o yüzden yapabilecekleri bir şey yokmuş.

Geri
Yukarı