Itopya'dan alınan monitör değiştirilir mi?

reactorrr

Hectopat
Arkadaşlar ben 2 hafta önce İtopya'dan 27" Full HD IPS bir monitör satın aldım ama bayağı bir büyük geldi, belki de alışmadığımdandır.

Ürünün paketini açıp kontrol ettim ama hiçbir şekilde çalıştıramadım. Bunu İtopya'dan 24" ekran ile takaslamamız mümkün mü? Böyle bir şeyi kabul ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 2 hafta önce İtopya'dan 27" Full HD IPS bir monitör satın aldım ama bayağı bir büyük geldi, belki de alışmadığımdandır.

Ürünün paketini açıp kontrol ettim ama hiçbir şekilde çalıştıramadım. Bunu İtopya'dan 24" ekran ile takaslamamız mümkün mü? Böyle bir şeyi kabul ederler mi?
İnternet sitesinden aldıysanız 15 gün koşulsuz iade hakkınız var. 15 günü geçtiyse işiniz biraz zor.

Müşteri temsilcisine gerek yok. Ürünü teslim aldıktan sonraki 15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsin. Siteye gir iade başvurusu yap. Sana kargo kodu verecekler, ürünü kutu içeriği tam bir şekilde gönder iade alırlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı