İtopya'dan alınan R5 5500 ve RX 6500 XT OC Dual'li sistem nasıldır?

Stachexd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben İtopya'dan bugün karne fırsatlarından yararlanarak şu özellikteki bilgisayar aldım;

Ryzen 5 5500/ASUS Radeon RX 6500 XT OC Dual 4GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD.

Bu bilgisayar nasıl? Oyunlarda ne kadar FPS alırım? Ayrıyeten kargo ne zaman gelir? Cevap veren herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben İtopya'dan bugün karne fırsatlarından yararlanarak şu özellikteki bilgisayar aldım;

Bu bilgisayar nasıl? Oyunlarda ne kadar FPS alırım? Ayrıyeten kargo ne zaman gelir? Cevap veren herkese teşekkürler.
Hocam link atsanız daha rahat bakabiliriz

Kral baktığım videolardan söylüyorum fiyatına göre oyunlarda fena fps vermiyor işlemci 5600 olsa daha iyi olur gibi ilerde ekran kartı değişmek isterseniz yararı dokunur yada kalsın şimdilik kullanın ilerde pc değiştirirsiniz genede aşırı bir beklentiniz olmasın pc den ama fiyatına gore fena değil gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu ve benzeri videolara siz de bakabilirsiniz hoşunuza giderse alın

Bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz size şunu tavsiye ediyorum
ModArt-BLUE/Intel Core i3 12100F/ASUS Radeon RX 6650 XT DUAL 8GB OC/16GB DDR4/480GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM kat kat daha iyi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı