İtopya'dan alınan ürün nasıl garantiye gönderilir?

Kamanikta

Hectopat
İtopya'dan yeni klavye aldım D ve S tuşlarına aynı anda basılmıyordu garantiye yollamak istiyorum. Hangi adımları izleyeceğimi bilmiyorum. Garanti yazılarını okudum fakat hiçbir şey anlamadım bana sıra sıra ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan yeni klavye aldım D ve S tuşlarına aynı anda basılmıyordu garantiye yollamak istiyorum. Hangi adımları izleyeceğimi bilmiyorum. Garanti yazılarını okudum fakat hiçbir şey anlamadım bana sıra sıra ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?

Müşteri hizmetlerini aramanı öneririm. Hem sorunun ile ilgili hem de ürünün garanti süreci ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

Ürünün kutusundaki garanti belgesinde hangi firmanın garantiyi sağladığı yazar. İsterseniz firmayı arayıp gönderin, isterseniz İtopya'yı arayıp ürünü garantiye göndermek istediğinizi söyleyin, lakin bu seçenek normale göre daha uzun olacaktır, unutmayın.

İtopya'ya arayıp ulaşmak mümkün olmuyor. Siz kutu içerisinden çıkan garanti belgesi kağıdı üzerindeki yetkili servis iletişimini arayın durumu anlatın.

İtopya'ya arayıp ulaşmak mümkün olmuyor. Siz kutu içerisinden çıkan garanti belgesi kağıdı üzerindeki yetkili servis iletişimini arayın durumu anlatın.
Her servis kabul etmiyor işte. Bazı servisler elden değil, firmadan ürünü alıyorlar. Vatan Bilgisayar'dan aldığım PSU'nun garantisi Vektron'du. Vektron elden almadığını söylemişti. Vatan Bilgisayar'a vermemi, kendilerinin ürünü Vektron'a göndereceğinin bilgisini vermişlerdi.

Geri
Yukarı