İtopya'dan alışveriş yapmak

Lidasia

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Normalde çok fazla internetten alışveriş yapan birisi değilim. İtopya'da şu an efsane cuma indirimleri var ve linkteki notebooku almayı düşünüyorum. UPS ile çalışıyorlarmış. Sizce güvenebilir miyim? Laptop kırık çıkarsa vs korkuyorum. Tavsiye ve önerilerinize açığım.

Güvenilir bir firma. Toplam 3 tane alışverişim oldu dün de verdim. Hepsi başarılıydı; kutu, fatura, garanti belgesi yerindeydi, ürünler de sıfırdı. Kısaca ben bir sorun yaşamadım, öneririm.

Güvenilir bir firma. Toplam 3 tane alışverişim oldu dün de verdim. Hepsi başarılıydı; kutu, fatura, garanti belgesi yerindeydi, ürünler de sıfırdı. Kısaca ben bir sorun yaşamadım, öneririm.

Teşekkürler dostum.
İtopya güvenilir bir yer bildiğim kadarıyla kargolar geç geliyor diye biliyorum.

Sağlam gelsin de önemli değil süreye takılmam teşekkürler.

Ekran kartı ve SSD aldım. Hiçbir sorun yaşamamıştım, güvenilir bir yer zaten. Kargosu bir gün geç kalmıştı sanırım.

Bir kere alışveriş yaptım monitörde ölü piksel çıktı direk iade ettim sıkıntı yaşamadım.

İnternette çeşitli forumlardan yazılar okudum İtopya'yla ilgili çok fazla sıkıntılı ürün satılıyor diye şikayetler var şu ara iade de sorunlu sanırım en azından iade edebilmişsin teşekkürler.

İnternette çeşitli forumlardan yazılar okudum İtopya'yla ilgili çok fazla sıkıntılı ürün satılıyor diye şikayetler var şu ara iade de sorunlu sanırım en azından iade edebilmişsin teşekkürler.
o sıkıntının olduğunu ben de düşünüyorum. ha sadece düşünce bir bildiğim falan yok. aldığım monitörde o dönemde çok fazla sıkıntı yaşandığını duydum. ekstrem indirimli ürünlerde sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum. tekrardan aynı fiyata sipariş vermek istemedim mesela. yine aynı sıkıntıyla karşılaşabilme ihtimaliyle uğraşmak istemedim.

O sıkıntının olduğunu ben de düşünüyorum. Ha sadece düşünce bir bildiğim falan yok. Aldığım monitörde o dönemde çok fazla sıkıntı yaşandığını duydum. Ekstrem indirimli ürünlerde sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum. Tekrardan aynı fiyata sipariş vermek istemedim mesela. Yine aynı sıkıntıyla karşılaşabilme ihtimaliyle uğraşmak istemedim.

En doğrusunu yapmışsın, alacağım ürün muhteşem bir ürün ama internet piyasasına göre 4 bin TL ucuz şu an almadan bilemem ama galiba almayacağım herhangi bir sorunla karşılaşmak istemiyorum kafam rahat etsin diye galiba gidip fazladan para verip mağazadan bu tarz farklı ürün alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı