İtopya'dan B450M S2H alınır mı?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, R5 3600 için İtopya'dan Gigabyte B450M S2H anakart alacağım fakat kutunun üzerinde Ryzen 2000 yazıyor. BIOS güncellemesi gerekir mi yoksa R5 3600'ü taktığım gibi çalıştırır mı?

Son düzenleme:
BIOS güncellemesi ile kullanabilirsiniz.

Merhaba, R5 3600 için İtopya'dan Gigabyte B450M S2H anakart alacağım fakat kutunun üzerinde Ryzen 2000 yazıyor. BIOS güncellemesi gerekir mi yoksa R5 3600'ü taktığım gibi çalıştırır mı?

F40 altı bir BIOS var ise anakartta çalışmaz.
İtopia ile görüşün BIOS güncellemesi yapıp yollasınlar.

B450M S2H V2 kullanıyorum Ryzen 5 3600 için gayet uyumlu olarak çalışıyor. Az biraz ekleme ile bu anakartı alabilirsiniz.

Kutuya göre BIOS güncellemesi gerekli diyebiliriz ama kalmadı gibi artık onlar. Satıcı ile görüşmeniz en mantıklısı. Elde kalmış olabilir.

F51 Bios sürümüyle geliyor. Bu sürümü araştırıp islemcini taniyip tanimayacagini öğrenebilirsin. Desteklemezse Bios güncellemesi yapman lazim ki desteklenen islemci ihtiyacini bir sekilde gidermen gerek.

F51 BIOS sürümüyle geliyor. Bu sürümü araştırıp islemcini taniyip tanimayacagini öğrenebilirsin. Desteklemezse BIOS güncellemesi yapman lazim ki desteklenen islemci ihtiyacini bir sekilde gidermen gerek.

Ben baktım yukarıdada yazdım.
F40 ile destek gelmiş.

Dediğin gibi F51 ile geliyor ise sorunsuz kullanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı