İtopya'dan Corsair Void Elite 7.1 Surround alınır mı?

Öyle bir şey olmaz, ben Arctis 3 almıştım güzel bir indirime girmişti ürün sapasağlam geldi.

Bu senin yaşadığın bir sorun böyle genelleme yapman yanlış.

Sadece bir kişi değil onlarca kişi yaşıyor, müşteri hizmetleri de telefonları suratlarına kapatıyor aşırı biri indirim olmadığı sürece buradan ürün alınmamasını tavsiye ederim.

Ürün normalde alınır fakat İtopya'dan kürdan bile alınmaz. Ürün size kırık gelse dahi iade veya değişim almayabilirler. Aylarca uğraştırabilirler. İade ürünleri de tabii ki başka kişilere satıyorlar. Bunu sadece İtopya değil bu gibi ürünleri satan yerlerin neredeyse tamamı yapıyor.
Kulaklıklar için iade alınmıyor zaten. @TÇB

Böyle bir şey yok.
İtopya'dan bir halt alınmaz ( web sitesi üzerinden).Kargolamaları 10 sene sürüyor.

Bunun sebebi ellerinde olmayan ürünleri sattıkları ve sattıktan sonra 1 ay beklettikleri için. Ayrıca ellerinde varolmayan ürünü kargoya vermiş gibi sevk irsaliyesi doldurup kargo şirketinden kargo takip numarası oluşturup ürünü sanki kargoya vermiş izlenimi de yapıyorlar. Kargo takip numarası oluştuktan 4-5 gün sonra kargo şirketini aradığında ürünün kargoya verilmeyip sadece takip numarası oluşturulduğunu duyabilmeniz mümkün ki ben de bizzat yaşadım.

Ürün normalde alınır fakat İtopya'dan kürdan bile alınmaz. Ürün size kırık gelse dahi iade veya değişim almayabilirler. Aylarca uğraştırabilirler. İade ürünleri de tabii ki başka kişilere satıyorlar. Bunu sadece İtopya değil bu gibi ürünleri satan yerlerin neredeyse tamamı yapıyor.

Böyle bir şey yok.

Bunun sebebi ellerinde olmayan ürünleri sattıkları ve sattıktan sonra 1 ay beklettikleri için. Ayrıca ellerinde varolmayan ürünü kargoya vermiş gibi sevk irsaliyesi doldurup kargo şirketinden kargo takip numarası oluşturup ürünü sanki kargoya vermiş izlenimi de yapıyorlar. Kargo takip numarası oluştuktan 4-5 gün sonra kargo şirketini aradığında ürünün kargoya verilmeyip sadece takip numarası oluşturulduğunu duyabilmeniz mümkün ki ben de bizzat yaşadım.
Değişim yapılmıyor mu hocam.Ona göre direk Corsair'den değiştireceğim de ürünü.

Not:boşverin hocam direk Corsair'den değişim istedim.Stok yok falan derler uğraşılmaz açıkçası.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı