İtopya'dan DADG2 Sistem Almak

10 Haziransa sizinki biraz geç gelebilir. Zaten 25 Hazirandan sonra kargolanacak. Temmuz’un başında elinizde olabilir.
Perşembe günü müşteri hizmetleriyle konuştum stokların olmadığını stokların yeni geldiğini belirtti. 7 Hazirandan önce verilen siparişler bu hafta kesin kargolanacakmış. Ayrıca yoğunluktan dolayı mesai yaptıklarını belirtti. Açıkcası ben iptal ettirecektim, fakat konuştuğum müşteri temsilcisi yoğunluğa rağmen kibar ve nazik konuştuğu için iptal etmedim. :) 7 Hazirandan önce verilen siparişler bu hafta alıcıların eline ulaşır. Başlarda bende sinirlenmiştim fakat birazda halden anlamak lazım diye düşünüyorum.
Allahıma şükürler olsun ki kargoya vermişler. Şuan aşırı mutluyum, sıkıntısız gelirse artık forumda itopya fanboyuyum :) inşallah sorunsuz gelir hepimizinki.

Son düzenleme:
10 Haziransa sizinki biraz geç gelebilir. Zaten 25 Hazirandan sonra kargolanacak. Temmuz’un başında elinizde olabilir.

Allahıma şükürler olsun ki kargoya vermişler. Şuan aşırı mutluyum, sıkıntısız gelirse artık forumda itopya fanboyuyum :) inşallah sorunsuz gelir hepimizinki.

Ben monitör almıştım 17 Haziran’dan sonra kargoya verilir diyordu 18 inde elime ulaştı sıkıntısız kargoda gelirken kutusunda ezilme bile gerçekleşmemişşindi PC yi bekliyorum

Sistem bugun kargoya verildi arkadaslar cok mutluyum suanda. :) UPS en geç carsamba gunu elimde olur.

Kargo takip de kargo hareketleri gozukuyor mu? Bende gozukmuyor aradim UPS kargoyu daha kargoya teslim edilmemis.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı