İtopya'dan gelen kargo imzalamadan açılabilir mi?

Blucher

Picopat
Daha fazla  
İtopya'dan hazır sistem satın aldım, yarın Yurtiçi Kargo ile adresime telsim edilecek fakat kargom hasar aldıysa kutuyu açmadan bunu öğrenemeyeceğim. İtopya da sadece kargoyu teslim almadan tutanak tutup geri gönderme şeklinde iade kabul ediyor, yani kargo hasar aldıysa bile teslim aldıysam video çeksem dahi nafile. Kargocunun önünde imza atmadan kargoyu açıp kontrol edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan hazır sistem satın aldım, yarın Yurtiçi Kargo ile adresime telsim edilecek fakat kargom hasar aldıysa kutuyu açmadan bunu öğrenemeyeceğim. İtopya da sadece kargoyu teslim almadan tutanak tutup geri gönderme şeklinde iade kabul ediyor, yani kargo hasar aldıysa bile teslim aldıysam video çeksem dahi nafile. Kargocunun önünde imza atmadan kargoyu açıp kontrol edebilir miyim?

Edemezsiniz hocam sorun olursa iade edin kabul etmek zorundalar.

Normal şartlarda hazır sistemleri iade almıyorlar, ama ürün size kusurlu bir şekilde geldiyse, her türlü iade almak zorundalar.

Ben bu tarz ürün aldığım zaman kargocunun önünde açıyorum kontrol edip imza atıyorum bu güne kadar 1 tanesi çıkıp bakamazsın önce imza at demedi.

Geri
Yukarı