İtopya'dan hazır alınan sistemde gelen Win 10 Pro deneme sürümü sonra etkinleştirilmezse ne olur?

KMSpico olmadan KMS yöntemi kullanılabilir.(KMS zaten şirketlerin kullandığı yasal bir yöntemdir.) Ama internette dolaşan KMS sunucuları korsan olduğu için bilgisayarınıza neler yapabileceğini bilmiyoruz.

Bazı Windows 10'lar da işe yaramıyor CMD yöntemi bu konuda bilginiz var mı?

cevaplarınız için teşekkür ederim. şuan denetim masasından update sekmesine tıkladığımda w11 22h2 hazır ve ücretsiz diye bir bildirim aldım. yükseltmeyi önerir misiniz? yükselttiğim zaman yine etkinleştirme uyarısı verecektir değil mi ?

cevaplarınız için teşekkür ederim. şuan denetim masasından update sekmesine tıkladığımda w11 22h2 hazır ve ücretsiz diye bir bildirim aldım. yükseltmeyi önerir misiniz? yükselttiğim zaman yine etkinleştirme uyarısı verecektir değil mi ?
Verecektir, ben kullanıyorum gayet basit, kullanıcı dostu bir arayüzü var.

Hocam kurmadan önce tpm 2.0'ın açık olup olmadığını kontrol edin.

Bazı Windows 10'lar da işe yaramıyor CMD yöntemi bu konuda bilginiz var mı?

Bazı Windows 10'lardan kastınız Home-Pro gibi sürüm farklarıysa sunucu o sürümleri etkinleştirmiyor olabilir. Hiç denk gelmedim, bir bilgim yok.

Şu etkinleştirme hakkında kapsamlı bir rehber yazsak iyi olacak aslında. KMS-HWID-KEY alayını anlatsak şöyle. Çok fazla böyle konu açılıyor, hepsine aynı şeyleri yazıyoruz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı