İtopya'dan hazır sistem alınır mı?

rageddon

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. İtopya'nın bugün son olan efsane cuma kampanyasın'dan ben de yararlanmak istiyorum fakat biraz fazla şikayet var kargolanmadı, müşteri hizmetleri ilgilenmiyor vs. Ben de bunları okuyunca ister istemez tereddüt de kalmadım değil çünkü az bir para vermiyoruz ve bunun karşılığın da güzel bir hizmet almak isterim. Aranızda İtopya efsane cuma kampanyasın'dan hazır sistem almış arkadaşlar var ise süreçleri nasıl geçti veya İtopya'dan sistem alınır mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim eğer bir problem yok ise bugün almayı düşünüyorum, Sistem'in Link'i ALPHA-ONE inceleyip yorumlarınızı da iletirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. İtopya'nın bugün son olan efsane cuma kampanyasın'dan ben de yararlanmak istiyorum fakat biraz fazla şikayet var kargolanmadı, müşteri hizmetleri ilgilenmiyor vs. Ben de bunları okuyunca ister istemez tereddüt de kalmadım değil çünkü az bir para vermiyoruz ve bunun karşılığın da güzel bir hizmet almak isterim. Aranızda İtopya efsane cuma kampanyasın'dan hazır sistem almış arkadaşlar var ise süreçleri nasıl geçti veya İtopya'dan sistem alınır mı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim eğer bir problem yok ise bugün almayı düşünüyorum, Sistem'in Link'i ALPHA-ONE inceleyip yorumlarınızı da iletirseniz çok sevinirim.

Sistem iyi ama şikayetleri vs. çok bilmiyorum. Alternatif olarak bu var ama İtopya'daki sistem daha iyidir. ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Sistem aldım birkaç sorum oldu ilgilendiler.
ne gibi sorunlarınız oldu söyleyebilir misiniz

Gönül rahatlığıyla verebilirsiniz, bununla ilgili bis sürü konu açıldı.
müşteri hizmetleri ilgilemiyor, kargo gelmiyor gelse de kırık dökük geliyor deyince millet insanı bir düşündürtüyor hocam ama gerçi çoğu şikayetlerin yarısı boş da olabiliyor yani kısacası bir sorunum olursa ilgilensinler hocam

varsa başka bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı