İtopya'dan hazır sistem kaç günde gelir?

ahet. bey

Hectopat
Arkadaşlar benim bir akadaşım İtopya'dan hazır sistemi 19 Ekim'de sipariş etti fakat ürün kargoya hala verilmemiş ürünleriniz hazırlanîyor yazıyor muş, bu sistem konusunda pek bilgisi yoktu ben yardım ettim ve öyle aldı sistemi. Bu İtopya'yı da ben önerdim arkadaşıma, Denizli'de yaşıyor kendisi sizce kaç günde kargoya verilip eline ulaşır kargosu ve kargoda sorun yaşar mı? İtopya'dan hazır sistem alanlar sorun yaşadı mı? Hazır sistem eline ulaştıgı zaman arkadaşa mahcup olmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 iş günü içerisinde hazırlanır. Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri bu 7 güne dahil değil. Kargonun gelmesi kaç gün sürer bilemem.

Ben aldım, bir ayı geçti ve daha kullanamadım doğru düzgün, arıza kaynaklı olarak. Şimdi kargo ile geri göndereceğim. Şikayet dolu hakkında, ben maalesef dikkate almadım. Şimdi başımı taşlara vuruyorum, keşke 400 fazla verseydim, başka yerden alsaydım. Yaşadığım strese değmedi.

7 Iş günü içerisinde hazırlanır. Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri bu 7 güne dahil değil. Kargonun gelmesi kaç gün sürer bilemem.

Ben aldım, bir ayı geçti ve daha kullanamadım doğru düzgün, arıza kaynaklı olarak. Şimdi kargo ile geri göndereceğim. Şikayet dolu hakkında, ben maalesef dikkate almadım. Şimdi başımı taşlara vuruyorum, keşke 400 fazla verseydim, başka yerden alsaydım. Yaşadığım strese değmedi.

Hocam şimdi böyle deyince istemsiz bir tedirgin oldum ama geçenlerde bir klavye söyledim ve kısa sürede geldi ve sorunsuzdu gayette iyi kutulanmıştı bir sorunda yaşamadım belki sizin şansınıza öyle gelmiştir umarım bende sizin yaşadıgınız o sorunlar yaşanmaz şikayet eden de var menun kalanda.

Hocam şimdi böyle deyince istemsiz bir tedirgin oldum ama geçenlerde bir klavye söyledim ve kısa sürede geldi ve sorunsuzdu gayette iyi kutulanmıştı bir sorunda yaşamadım belki sizin şansınıza öyle gelmiştir umarım bende sizin yaşadıgınız o sorunlar yaşanmaz şikayet eden de var menun kalanda.

Şikayetlere ve çözülme oranlarına bakabilirsiniz genel bir kanı için. Şu an şikayet oranları (geciken kargo ve müşteri hizmetlerine bağlanamamayı kenara koysak bile) çok yüksek bu firmanın. Gidin en çok kötülenen esnaftan malzeme alın, iyi çıkma ihtimali her zaman var. Asıl olay şu; sorun olduğunda ne yapıyor karşı taraf?

Şikayetlere ve çözülme oranlarına bakabilirsiniz genel bir kanı için. Şu an şikayet oranları (geciken kargo ve müşteri hizmetlerine bağlanamamayı kenara koysak bile) çok yüksek bu firmanın. Gidin en çok kötülenen esnaftan malzeme alın, iyi çıkma ihtimali her zaman var. Asıl olay şu; sorun olduğunda ne yapıyor karşı taraf?

Ya hazır sistem söyledim şimdi iptal mi edeyim monitörü de aldım çok kafam karıştı cidden başka yerden de bulamadım istedigim sistemi bu fiyatlara ne yapacagım bilmiyorum keşke şu şikayet işlerine tekrar tekrar baksaydım.

Dostum bilgisayarlarda öyle yapıyorlar bende bir klavye istedim ve PC 4 ay PC ile uğraştım. şikayet.com a bakın asıl sizin şansınıza denk gelmiş te hasarsız gelmiş.

Dostum bilgisayarlarda öyle yapıyorlar bende bir klavye istedim ve PC 4 ay PC ile uğraştım. şikayet.com a bakın asıl sizin şansınıza denk gelmiş te hasarsız gelmiş.

Daha gelmedi kendime demişimde arkadaşa diyecektim dalmışım bir anda yani ben söyledim oradan al falan dedim de umarım sorunsuz gelir yahu herkesin sorunlu gelse bu site batmaz mı ya umarım arkadaşa düzgün gelir
Evet arkadaşlar o arkadaşımla konuşup o sistemi iptal etmesini söyledim teknoboyotikten söylemesini söyledim bakalım haftaya sarkabilir falan demişler umarım bir an önce iptali gerçekleşir sapa saglam gelirde arkadaşa mahcup olmam yardımcı olan herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı