İtopya'dan hazır sistemle birlikte alınan Windows 11 SL yerine Windows 10 geldi

jigsqww

Centipat
Daha fazla  
İtopya'dan hazır sistemle birlikte Windows 11 Single Language aldım fakat sistem Windows 10 geldi. Ürün kodu falan bir şey yok yaklasık 2000 küsurlü para verdik.

Bana da PC 2.geldiğinde aynısı oldu direk ayarlardan lisanslı Windows 11'e geçebiliyorsun ama tabii ki yaptıkları yanlış. Bir daha olsa İtopya'dan PC almam zaten geçmiş olsun.

Bana da PC 2.geldiğinde aynısı oldu direk ayarlardan lisanslı Windows 11'e geçebiliyorsun ama tabii ki yaptıkları yanlış. Bir daha olsa İtopya'dan PC almam zaten geçmiş olsun.

Lisanslı Windows 11'e nasıl geçiyoruz peki açıklayabilir misin bize kod falan verilmedi direkt olarak.

Yaptıkları yanlış fakat Windows 10 ürün kodları Windows 11'de de geçerli, eğer kurulu Windows 10'da lisans varsa direkt 11 kurabilirsiniz.

Lisanslı Windows 11'e nasıl geçiyoruz peki açıklayabilir misin bize kod falan verilmedi direkt olarak.
Eğer Windows lisanslı ise şu programdan lisans anahtarını öğrenebilirsiniz.

Direkt yükseltme ile Windows 11 geçebilirsiniz fakat sorunlu oluyor genelde, önerim temiz kurulum Windows 11 geçmeniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lisans falan bir şey yok Windows etkinleştirilmedi diyor zaten.
ITopya desteğe yazın, alırken sepete Windows lisansı eklediyseniz her türlü vermeleri gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı