İtopya'dan Monitör alınır mı?

Bütçe
3500

goodes1905

Kilopat
2K monitör alacağım ve iki model arasında kalmıştım birisi M.27Q (İtopya'da 3500 TL) öbürü LG 27GL83A-B ( Amazon'da 3100 TL) M.27Q daha mantıklı bir seçim geldi fakat ne zaman İtopya hakkında bir şey okusam kanım donuyor. ( ekşi, Şikayetvar...) Ben de kararsız kaldım sırf Amazon'dan almak için LG'yi almayı düşünüyorum aralarında çok bir fark olmadığını varsayarak bilmiyorum çok mu salakça düşünüyorum fakat Amazon'un özellikle iade konularında çok çok iyi olduğu bir gerçek, İtopya'dan hiçbir sıkıntı olmadan da alabilirim monitörü fakat bir sıkıntısı falan çıkarsa sanki beni uğraştırır gibi geliyor bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Monitörlerin linkleri aşağıda:

Sürekli indirime çekip duruyorlar bir saat bakıyrosunuz 3500 öbür saat 4100.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden alırsanız alın ürünü alır almaz kontrol etmelisiniz. Açılmış ürünü teslim almayacaksınız yada teslim alırken tutanak tutturacaksınız. Monitörde ölü piksel var mı gelir gelmez kontrol edeceksiniz.

Bunları yaparsanız ha itopya ya vatan fark etmez. İtopya'nın müşteri hizmetleri çok kötü bunun haricinde 1 kere açılmış ürün aldım. Aldığınız ürünü kontrol ettiğiniz sürece bunların bir önemi kalmıyor.

2K monitör alacağım ve iki model arasında kalmıştım birisi M.27Q (İtopya'da 3500 TL) öbürü LG 27GL83A-B ( Amazon'da 3100 TL) M.27Q daha mantıklı bir seçim geldi fakat ne zaman İtopya hakkında bir şey okusam kanım donuyor. ( ekşi, Şikayetvar...) Ben de kararsız kaldım sırf Amazon'dan almak için LG'yi almayı düşünüyorum aralarında çok bir fark olmadığını varsayarak bilmiyorum çok mu salakça düşünüyorum fakat Amazon'un özellikle iade konularında çok çok iyi olduğu bir gerçek, İtopya'dan hiçbir sıkıntı olmadan da alabilirim monitörü fakat bir sıkıntısı falan çıkarsa sanki beni uğraştırır gibi geliyor bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum. Monitörlerin linkleri aşağıda:

Sürekli indirime çekip duruyorlar bir saat bakıyrosunuz 3500 öbür saat 4100.
Sana tavsiyem bilgisayarcılara (Vatan gibi büyüklere değil) uğrayıp oralardaki fiyatları kontrol etmen. Son zamanlarda internette hiçbir şeyin net fiyatı yok.

İtopya üzer seni 1 saat boyunca telefona bağlanmayı bekliyorsun sonrası işlemlerde muhattap yok şikayetvara bakarsın göreceksin.

İtopya müşteri hizmetleri kötü tekrarlıyorum. Teslim aldığımda video ile kutuyu açmama rağmen bana zorluk çıkarmışlardı :D

1618472526892.png

Nasi?
''Konudaki 2.link''

Geri
Yukarı