İtopya'dan monitör alınır mı?

Davutttt

Centipat
Arkadaşlar İtopya'dan monitör almayı düşünüyorum da, acaba güvenilir bir yer midir? Yani monitörde ölü piksel falan çıkarsa değişim yaparlar mı? Alışveriş yapan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

İtopya'ya gidip bilgisayar almıştım gayet güvenilir bir yer. Zaten ürünün kutusunun içinde garanti belgesi falan her şeyi oluyor.

Ölü piksel yüzünden para iadesi veya yenisiyle değişimini rica ettim ama servise göndermişler oradan da olduğu gibi bana geldi. Şimdi THH kararını bekliyorum. İtopya'yı kesinlike önermem müşteri memnuniyeti 0.

Arkadaşlar İtopya'dan monitör almayı düşünüyorum da, acaba güvenilir bir yer midir? Yani monitörde ölü piksel falan çıkarsa değişim yaparlar mı? Alışveriş yapan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim.
Ben imzamdaki monitörü oradan satın aldım. Ölü pixel vs çıkarsa ürünü değiştirmek zorundalar zaten. Almama gibi bir lüxleri yok. Rahatça alabilirsin. Mağazadan alacaksan söyle test edip versinler. Senin yanında. Ben alırken o şekilde aldım. İnternetten alacaksan da sorun değil. Çünkü ölü pixel garantili çoğu monitör. Sorun çıkarmazlar.

Güvenilir olmasına güvenilir fakat üründe bir sıkıntı çıktığında muhatap bulunmuyor ilgi alaka yok. Aldığınız ürün sorunsuz gelmesi lazım yoksa uğraşırsınız bakkal gibi satıyor gerisine bakmıyor.

Bu yüzden Sinerji, İnventus, ePttAVM, incehesap, teknolojipazarı, Yukko gibi yerleri öneriyorum ben.

Şansa bağlı sanırım. Yarımız iyi yarımız kötü demişiz :D Şansını denemek istiyorsan buyur. Gidip mağazadan elden al bence benim gibi daha sonra sorun çıkarsa muhattap aramakla uğraşmazsın.

Gidip elden alıp, sorun olduğundan elden götürebileceksen olabilir. Çünkü biraz iletişimi eksik bir firma. Yani güvenilir ama telefon veya e-postalara doğru dürüst cevap vermiyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı