İtopya'dan neden bir daha alışveriş yapmayacağım?

Hocam 3 güm önce Hepsiburada'dan monitör siparişi verdim ki satıcı da Hepsiburada ama ona rağmen ürün hala hazrlanıyor. Tahmini kargoya veriliş süresi dündü gerisini siz düşünün :)

Başka bir satın alımda aynı sorunu yaşadım tahmini kargoya veriliş süresini 3 gün kadar geçti ve bende Hepsiburada'yı aradım. Ürünün ellerinde kalmadığını ve tedarik beklediklerini dilersem farklı bir stoğunda bulunan farklı bir satıcıdan satın alabileceğimi fiyat farkı var ise de Hepsiburada tarafından ödeneceğini söylediler. Sizinki de böyle bir durum ise gayet hızlı çözüyorlar.

Eski mesajlara ek olarak QP bilişimden birçok alışverişim oldu. RAM SSD klavye vs hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. Daha yeni sıvı soğutma siparişi verdim bu COVID-19 sıkıntıları ile nasıl bir gönderim süreci olacak sizlerle paylaşırım.

Başka bir satın alımda aynı sorunu yaşadım tahmini kargoya veriliş süresini 3 gün kadar geçti ve bende Hepsiburada'yı aradım. Ürünün ellerinde kalmadığını ve tedarik beklediklerini dilersem farklı bir stoğunda bulunan farklı bir satıcıdan satın alabileceğimi fiyat farkı var ise de Hepsiburada tarafından ödeneceğini söylediler. Sizinki de böyle bir durum ise gayet hızlı çözüyorlar.

Eski mesajlara ek olarak QP bilişimden birçok alışverişim oldu. RAM SSD klavye vs hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. Daha yeni sıvı soğutma siparişi verdim bu COVID-19 sıkıntıları ile nasıl bir gönderim süreci olacak sizlerle paylaşırım.

Selamlar, ben de tedarik olmadığını ve dilersem onaylanmış siparişi iptal edebileceğimi söylediler. Sorun da burada başlıyor zaten. Stokta olmayan ürünün satışını yapıyorlar ve haber vermiyorlar. Eğer aramasaydım stokta olmadığını bilemeyecektim ve haliyle bekleyecektim. İptalini talep ettim bekliyorum. Bakalım nasıl olacak süreç.

Ben galiba üst düzey şansa sahibim. Hem İtopya hem Teknobiyotik'ten siparişte bulundum. Hepsi 2 günde elime geçti.
Tabii bunlar pandemiden çok çok önceydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı