İtopya'dan alışveriş

AaronQ

Femtopat
İyi forumlar. Ben 2 gün önce "İtopya kasım indirimleri" kampanyasında bir SSD ve RAM aldım. İnternetteki yorumlara ve şikayetlere bakılırsa kargoya vermeme, geç verme veya arızalı ürün verme gibisinden birçok yorum okudum ve doğal olarak bir karamsarlık düştü içime. Sormak istediğim, İtopya'nın internet sitesinden bu zamanlarda alışveriş yapıp bu tarz sorunlar yaşayanlar oldu mu? Şimdiden teşekkürler.

Şu anda ciddi bir sipariş trafiği vardır diye düşünüyorum 5 günden önce kargoya vermezler paketli ürünleri.
Bana koruma bantı açık monitör yollamışlardı, evde olmadığım için bizimkiler teslim almıştı, onlar da farkedememiş. Ürünün iade ürünü olduğu çok belliydi, kabloları bağlamak için kelepçelerden 2si başka tür 1'i başka tür falandı. Dikkat ettiğim için gözüme çarpmışlardı yoksa farketmek zor.

Ama aldığınız ürünlerde sorun yaşayacağınızı çok sanmıyorum, yine de dikkat edin. Kasa toplayıp 15-20 gün bekleyen insanlar var forumda.

Şu anda ciddi bir sipariş trafiği vardır diye düşünüyorum 5 günden önce kargoya vermezler paketli ürünleri.
Bana koruma bantı açık monitör yollamışlardı, evde olmadığım için bizimkiler teslim almıştı, onlar da farkedememiş. Ürünün iade ürünü olduğu çok belliydi, kabloları bağlamak için kelepçelerden 2si başka tür 1'i başka tür falandı. Dikkat ettiğim için gözüme çarpmışlardı yoksa farketmek zor.

Ama aldığınız ürünlerde sorun yaşayacağınızı çok sanmıyorum, yine de dikkat edin. Kasa toplayıp 15-20 gün bekleyen insanlar var forumda.
ben normal kulaklık aldım kaç günde gelir acaba ?

ben normal kulaklık aldım kaç günde gelir acaba ?
5 günden önce gelmesini pek düşünmeyin derim. Bugün müşteri hizmetlerinden bir konuda bilgi almak için aradım ve iade departmanında telefon sırasında 65 kişi, teknik ekip sırasında 18 kişi, herhangi bir konuda bilgi almak isterseniz de en az 35 kişi falan beklemeniz gerekiyordu. 2 defa 1'er saatlik beklemem sonucunda operatör aramayı sonlandırdığı için ulaşamadım. Anlayacağınız baya meşguller, bu kadar meşgul olmadıkları zamanda bile korona dolayısıyla min 4-5 gün içinde kargoya veriyorlardı.

çok fazla şikayet arttı İTOPYA artık çağrı merkezine yeni elemanlar alma vakti geldi.
ve ya o dükkanadaki arkadaşların sayısını arttırın bir bayi açın ha ne dersiniz ? muhattap bulamıyoruz sinir bozucu olanda bu değilmi paramızla rezil oluyoruz...

An itibariyle 5. iş günü de tamamlandır ama hala ses seda yok. Muhtemelen ilk ve son alışverişim olacak. İnternetten sipariş verecek arkadaşlara sesleniyorum. Ya mağazadan alın ya da almayın.

An itibariyle 5. iş günü de tamamlandır ama hala ses seda yok. Muhtemelen ilk ve son alışverişim olacak. İnternetten sipariş verecek arkadaşlara sesleniyorum. Ya mağazadan alın ya da almayın.
iptal ettiniz mi ? 5 gün içinde herhangi bir kişi size yardımcı oldu mu ? çağrı merkezi vs gibi.

Geri
Yukarı