İtopya'dan OGUZHAN-BEYAZ GUVERCIN alınır mı?

Emre.95

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.
İtopya'dan bu sistemi beğendim. sadece ram leri 32 ye çıkarmayı düşünüyorum bu bilgisayar hakkında yorumlarınız nelerdir acaba alınır mı alınmaz mı?
1691079135744.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet öyle. NVIDIA ekran kartı şart değilse güçlü ve ucuza bir hazır sistem var.
Şaka mı bu? Çok iyiymiş. Bu seviyede sistemler Nvidia tarafında 40k'dan başlıyor.

Merhaba.
İtopya'dan bu sistemi beğendim. Sadece RAM'leri 32'ye çıkarmayı düşünüyorum bu bilgisayar hakkında yorumlarınız nelerdir? Acaba alınır mı? Alınmaz mı?
Eki Görüntüle 1888498

Hocam Intel baş ağrıtabilir biraz şahsen kullanıyorum oyunlarda cayır cayır yanıyor (i5 bu arada) AMD tercih etmeniz daha sağlıklı olur sanırım (laptop kullanıyorum )

Gerçek ama sanırım geç gönderilme sıkıntısı varmış biraz beklersiniz
Bunun 6800 XT'li hali var mıdır hocam? Gördünüz mü hiç? Arkadaşın bütçesine daha iyi hitap eder.

Hocam Intel baş ağrıtabilir biraz şahsen kullanıyorum oyunlarda cayır cayır yanıyor (i5 bu arada) AMD tercih etmeniz daha sağlıklı olur sanırım (laptop kullanıyorum )
Laptopta her şey cayır cayır yanıyor. Yapacak bir şey yok. Intel, AMD ile alakası yok.

Bunun 6800 XT'li hali var mıdır hocam? Gördünüz mü hiç? Arkadaşın bütçesine daha iyi hitap eder.

Laptopta her şey cayır cayır yanıyor. Yapacak bir şey yok. Intel, AMD ile alakası yok.

Olabilir.

Ayrıca sanallaştırma problemide var Intel'in.

Yeni konular

Geri
Yukarı