İtopya'dan RTX 2060 ve 3500X sistem alınır mı?

Kıvanç kabur

Femtopat
PC İtopya'dan bu PC'yi almayı düşünüyorum. Sizce doğru bir seçim mi?

EASTERGAMERS
ASUS ROG STRIX RTX 2060 Advanced Edition 6GB
AMD Ryzen 5 3500X
16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
6800 lira bilgisayarlar hakkında pek bir şey bilmediğim için hazır alıyorum daha iyi bir öneriniz varsa söyleyin lütfen.

İtopya güvenilir diye duymuştum başka alabileceğim bir yer var mı?

Bu sistemi alın ekran kartı olarak bir tık daha güçlü işlemci daha güçlü ve daha ucuz.

Bu sistemi alın ekran kartı olarak bir tık daha güçlü işlemci daha güçlü ve daha ucuz.

Bu TUF sistemleri hakkında kötü şeyler duydum diğer başlıklarda çok sorun çıkarır mı?

Bu TUF sistemleri hakkında kötü şeyler duydum diğer başlıklarda çok sorun çıkarır mı?

Dostum şu videoda aynı sistemin sıcaklık testi oyun testi falan var otur izle sıcaklıkları ekran kartı 60 dereceyi bile geçmedi :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum şu videoda aynı sistemin sıcaklık testi oyun testi falan var otur izle sıcaklıkları :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
cidden çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için

Cidden çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için.

Rica ederim dostum isterseniz RAM zaten 16 onu yükseltmeye gerek yok 1000 TL daha koyup RX 5700 XT yani RTX 2070 Super'in rakibini alabilirsiniz ama size kalmış tabii RX 5600 XT'de gayet güçlü bir kart RX 5700 XT'ye yükseltirseniz 7000 falan tutuyor ama RX 5600 XT ise RTX 2060 ile RTX 2060 Super'in arasında yani istediğiniz kartla aynı güçte.

Geri
Yukarı