İtopya'dan sistem toplama

Olmaz. Çünkü RX 6600 ile 4060 arasında teknoloji ve güncellik arasında fark yok ayrıca atmış olduğum sistem sadece AM5 olmak la kalmıyor RAM'ler 5200MHz ve SSD arkadaşın attığı sistemdeki SSD'ye göre daha iyi.

Hatta teknoloji kısmını eleyebiliriz çünkü FSR 3 var.

Açıkçası attığım sistem üzerinden pek şaşmak istemiyorum İtopya'da ürün kodundan bakıp öneri yapabilir misin ne de olsa orada düzenleme seçenekleri var.

Açıkçası attığım sistem üzerinden pek şaşmak istemiyorum İtopya'da ürün kodundan bakıp öneri yapabilir misin ne de olsa orada düzenleme seçenekleri var.

İtopya üzerinden öneri yapmam 28k bütçe de alabileceğin en iyi sistem attığım şekildedir.

Benim attığım ile senin attığın arasındaki farklar çok yüksek. Benim attığım içerisinde 5200MHz DDR5 RAM içeriyor SSD daha iyi kasa ve PSU Rampage ile kıyaslanamaz zaten sistemde AM5 olunca tabikii işlemci farkı da oluyor 7500F 5600 göre çok daha iyi bir işlemci ayrıca senin konuda belirttiğin sistem de 8 GB RAM mevcut.

Bu farklara bakmaya bile gerek yok sadece AM5 olması bile alınması için yeterli bir neden. O yüzden benim attığım sistemi ve monitörü alman senin için çok daha iyi ve ileriye dönük olacaktır AM4 için yolun sonu geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı