İtopya'dan RTX 4060 Ti sistem alınır mı?

DLSS devreye girmeyince geride kalıyor. Test videosundan izlediğim kadarıyla.
Oyunun optimizasyonuna göre değişir o. Bu kartlar daha yeni, gelen güncellemeler ile performansları artacaktır. TechPowerUp'a göre saf kas gücü olarak daha iyi.

1685038034501.png

Veya.

Fiyatı düşürmek için.

32000 civarına geliyor.

Çok teşekkür ederim, Bir şey soracağım 4060 Ti için aynı şekilde ayrı ayrı toplasak kaç paraya gelir acaba?

Çok teşekkür ederim, Bir şey soracağım 4060 Ti için aynı şekilde ayrı ayrı toplasak kaç paraya gelir acaba?
Piyasadaki en ucuz 4060 TI bu. 4060 TI almayın, PCI-e 4.0 x8 kullandığından VRAM darboğazına düşünce 3060 TI altına inecek performansı.

1685039571383.png

Şu bilgisayarı almayı düşünüyorum sizce nasıl? RAM'in DDR5 olması ve işlemcinin yeni nesil olmasından dolayı bana mantıklı geldi.

Bu sistemi almış bulunmaktayım yardım eden herkese teşekkürler.

1685041061883.png

Son düzenleme:
Kingston bilinmedik marka mı? :(

Pardon, siz direk modelini söylemişsiniz ben marka ismini söylediniz sandım. Kingston'a tabii ki güveniyorum o SSD'yi görmemişim ama şimdi iptal edip tekrar almak istemiyorum. Yine de teşekkürler.

Kingston bilinmedik marka mı? :(

Mesaj gönderdim arada 64 TL oynuyor cidden haklısınız umarım üstüne ekleyerek değiştirmeme izin verirler.

Son düzenleme:
Merhaba. Kendimce BBL-HIGH/Intel Core i5 12400F/MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black OC 8GB/16GB DDR4/1TB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX Ray Tracing PC adlı sistemi biraz özelleştirip bu hale getirdim. Sizce fiyatı pahalı mı? Sistemde değiştirmen gereken şeyler var mıdır? Acele etmemin sebebi zaten 29 Mayıs'tan sonra kargolanacak o zaman kadar iptal edebilirim ve seçimden sonra ne olacağı belli değil. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1792946
3070Tİ li alsan daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı