İtopya'dan RTX 4060 Ti sistem alınır mı?

@TAHM oynuyorum.

Sizce biraz daha beklesem diğer siteler daha uyguna 4060 Ti'lı hazır sistemler ortaya çıkar mı? DLSS 3'ün çok fark yaratıcağını düşünüyorum.

Taktınız DLSS'te DLSS görüntü bozmaya bu kadar meraklı olanı hiç görmemiştim.

6800XT gibi 16 GB VRAM olan 4K oynatabilen bir kart yerine 8 GB VRAM'i olan dandik bir kartı sırf DLSS var diye tercih etmeniz büyük hata.

Merhaba. Kendimce BBL-HIGH/Intel Core i5 12400F/MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black OC 8GB/16GB DDR4/1TB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX Ray Tracing PC adlı sistemi biraz özelleştirip bu hale getirdim. Sizce fiyatı pahalı mı? Sistemde değiştirmen gereken şeyler var mıdır? Acele etmemin sebebi zaten 29 Mayıs'tan sonra kargolanacak o zaman kadar iptal edebilirim ve seçimden sonra ne olacağı belli değil. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1792946
Kardeşim böyle 4060ti ile 3060ti arasinda neredeyse fark yok bence 3070 alman cok daha iyi olur

Kanka AM5 sistem toplanır o paraya.
Am5 toplayabiliyorsan banada toplasana 28k mümkün değil toplanmaz 28k ya imkansız

Kardeşim böyle 4060 Ti ile 3060 Ti arasinda neredeyse fark yok bence 3070 alman cok daha iyi olur.

AM5 toplayabiliyorsan bana da toplasana 28k mümkün değil toplanmaz 28k ya imkansız.

Attıgım sistem 27k AM5 sistem.

Merhaba. Kendimce BBL-HIGH/Intel Core i5 12400F/MSI GeForce RTX 4060 Ti Ventus 2X Black OC 8GB/16GB DDR4/1TB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX Ray Tracing PC adlı sistemi biraz özelleştirip bu hale getirdim. Sizce fiyatı pahalı mı? Sistemde değiştirmen gereken şeyler var mıdır? Acele etmemin sebebi zaten 29 Mayıs'tan sonra kargolanacak o zaman kadar iptal edebilirim ve seçimden sonra ne olacağı belli değil. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1792946

Alın diyenlere bakma 8 GB VRAM var neyine yarar.

12 GB VRAM bile birkaç yıl içerisinde az gelebilir, 8 GB çoktan sorun çıkarmaya başladı. Mümkünse 16, değilse 12 GB VRAM tercih edilmeli. Yani minimum 6700xt/3080ti 12gb/4070 tercih edilmeli bence. 22000TL'ye RX 6800 sistem vardı geçenlerde, 16 GB VRAM'i var. Oyun performansıda daha yüksek 4060 Ti'den. 2K Ultra'da oynatabilecek bir kart, tek eksiği düşük Ray Tracing performansı.

RTX DLSS zaten NVIDIA'nın desteklediği oyunlarda da düzgün çalışmıyor ilk çıktıgında pof pofladılar sonra salmışlar.

Eki Görüntüle 1793219

Şu bilgisayarı almayı düşünüyorum sizce nasıl? RAM'in DDR5 olması ve işlemcinin yeni nesil olmasından dolayı bana mantıklı geldi.

Bu sistemi almış bulunmaktayım yardım eden herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 1793263

H. O mantıklı hareket.

@TAHM oynuyorum.

Taktınız DLSS'te DLSS görüntü bozmaya bu kadar meraklı olanı hiç görmemiştim.

6800XT gibi 16 GB VRAM olan 4K oynatabilen bir kart yerine 8 GB VRAM'i olan dandik bir kartı sırf DLSS var diye tercih etmeniz büyük hata.

Zaten çogu oyuna adam gibi bile çalışmıyor.

Son düzenleme:
Alın diyenlere bakma 8 GB VRAM var neyine yarar.

RTX DLSS zaten NVIDIA'nın desteklediği oyunlarda da düzgün çalışmıyor ilk çıktıgında pof pofladılar sonra salmışlar.

H. O mantıklı hareket.

Zaten çogu oyuna adam gibi bile çalışmıyor.

Teşekkür ederim , daha iyileri sizin olur inşallah.

Keşke SSD'yi KC3000 yapsaydınız. Çok daha iyi bir SSD'ydi.

Mesaj olarak yazdım ama değiştirmediler. İade edip tekrar alın diyorlar ama taksitli aldığım için iadesi de taksitli gelecek, o yüzden böyle kaldı.

Bu sistemi almış bulunmaktayım yardım eden herkese teşekkürler.

Eki Görüntüle 1793263

Sistemi sipariş etmek bulunmaktayım. Yardım eden herkese teşekkürler. Moderatörler konuyu kapatırsanız sevinirim.

Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olur inşallah.

Mesaj olarak yazdım ama değiştirmediler. İade edip tekrar alın diyorlar ama taksitli aldığım için iadesi de taksitli gelecek, o yüzden böyle kaldı.

Sistemi sipariş etmek bulunmaktayım. Yardım eden herkese teşekkürler. Moderatörler konuyu kapatırsanız sevinirim.

O kadar takılma SSD'ye.

Geri
Yukarı