İtopya'dan verilen sipariş ne zaman gelir?

Hayırlı olsun bende o monitörü almayı düşünüyorum şu anda Casper 19 Inc 75 Hz monitör kullanıyorum bir 6 7 aya o monitörden alacağım.

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun arkadaşlar. 6 7 aya kadar fiyat bence düşer diye tahmin ediyorum. Düşmezse gelip burada kulaklarım çınlatılmasını istemem. ☺ Fakat bu monitör indirimde diye aldım. AOC 24" 24G2U bunu düşünüyordum açıkçası. Sen almadan önce burada konu aç daha iyi bilen biri bütçene göre iyi bir monitör tavsiye edecektir.

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizin olsun arkadaşlar. 6 7 aya kadar fiyat bence düşer diye tahmin ediyorum. Düşmezse gelip burada kulaklarım çınlatılmasını istemem. ☺ Fakat bu monitör indirimde diye aldım. AOC 24" 24G2U bunu düşünüyordum açıkçası. Sen almadan önce burada konu aç daha iyi bilen biri bütçene göre iyi bir monitör tavsiye edecektir.
Muhakkak konu aciyorum aklimda 24G2U vardi ancak sistemide yeni aldigim icin bütçe ayirmak istemedim sistemde bütçemi zorladım zaten bende indirimde aldım 1299 TL ye herkese hayırlı olsun şimdiden.
Arkadaşlar çok ilginç bir şey oldu ayın 22'sini 23'üne bağlayan gece vermiş olduğum sistem(teknoqueen) şuan kargoda görünüyor çok şaşırdım bu kadar erken beklemiyordum.Ancak 23'ünde vermiş olduğum monitör(Aoc 2460pf) siparişi siparişiniz alındıda bekliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı