İtopya'dan verilen sipariş ne zaman gelir?

İş günü olarak dün başladı.

Müşteri hizmetleri ara belki stokta yoktur.

Daha yeni aradım ulaşılmıyor ki arkadaşlara. Bir sıra veriyor 102. Bende senin gibi bayramın 1. günü siparişim var monitör bekliyorum ürünleriniz hazırlanıyor diyor. Siparişi iptal et diyesim var.

Dosya Ekleri

• kargo.jpg
    kargo.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 76
Daha yeni aradım ulaşılmıyor ki arkadaşlara. Bir sıra veriyor 102. Bende senin gibi bayramın 1. günü siparişim var monitör bekliyorum ürünleriniz hazırlanıyor diyor. Siparişi iptal et diyesim var.
Benimki de aynı yarın sabah saat 9 gibi arasan belki ulaşabilirsin

Bende de durum aynı belki siparişler kutu olarak hazırdır da yoğunluktan dolayı sisteme işlememişlerdir. Siparişi iptal et'e basmamı durduran tek düşünce bu 🤔

Benimki de aynı yarın sabah saat 9 gibi arasan belki ulaşabilirsin.

Deniyelim bakalım uyanabilirsem 🙂

Bende de durum aynı belki siparişler kutu olarak hazırdır da yoğunluktan dolayı sisteme işlememişlerdir. Siparişi iptal Et'e basmamı durduran tek düşünce bu 🤔

Beni durduran düşüncede yok aslında bilmiyorum neden basmıyorum. Geçerli bir sebebim olsa basabilirim 😋

Benim de ilk alışverişim bende islemci 1600 14 nm yazıyor diye iptal edecektim taksitli aldığım için taksitle geri öderler diye iptal etmedim.Ayrica dün iki kez müşteri hizmetlerini aradım birer saat sıra bekledikten sonra direk arama sonlaniyor.Bende monitör ve kasa aldım kasa en erken bence 2-3 hafta sürer telefonda dahi 90-109 kişi sıra beklediğimiz düşünülürse
Hangi monitörü sipariş ettiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı