İtopya'dan VOK-BIRTHDAY hazır PC alınır mı?

AMD ekran kartları için hala bir karamsarlık var içim de karar veremiyorum.
Ben bugün 6700XT 32 GB Ramli bir canavar topladım, oradaki çalışan da 6600 kullanıyormuş uzun süredir ve sorduğumda hiçbir sorun yaşamadığını söylemişti. Dilerseniz internetten bakın araştırın, kullanan arkadaşlarınız varsa onlara da danışın 6000 serisinden kullanan varsa. Fikriniz oluşur. Arada 10FPS farkı gibi bir fark var, yayın için önemli bir sayı.

Ben bugün 6700XT 32 GB RAM'li bir canavar topladım, oradaki çalışan da 6600 kullanıyormuş uzun süredir ve sorduğumda hiçbir sorun yaşamadığını söylemişti. Dilerseniz internetten bakın araştırın, kullanan arkadaşlarınız varsa onlara da danışın 6000 serisinden kullanan varsa. Fikriniz oluşur. Arada 10FPS farkı gibi bir fark var, yayın için önemli bir sayı.

AMD ekran kartlarında FSR olayı varmış sanırım ama tam performanslı değilmiş bu konuda bilginiz var mı?

AMD ekran kartlarında FSR olayı varmış sanırım ama tam performanslı değilmiş bu konuda bilginiz var mı?
FSR olayı git gide iyileşiyor, nasıl NVIDIA zamanında oyunları bozuyorsa ve düzeldiyse AMD'de de durum böyle. Ek olarak AMD Ryzen 7 işlemcili laptop kullandığımda FSR açtığımda performansı çok güzel veriyordu bana Ready or Not oyununda denemiştim o sıralar. Ayrıca bu sene FSR 3 2023 gelecek deniliyor, yani FSR 2'nin 2x katı kadar fps vereceğini söylüyor AMD.
Kaldı ki böyle bir sistemde FSR açmanıza gerek kalmıyor, boş boşuna açmış gibi bir şey olursunuz yani.

6700XT ile 6800 arasında ki farklar nedir? Bir de 12400F veya 5600 işlemci ile seçtiğim zaman %13 darboğaz çıkıyor çok sorun olur mu?

6700XT ile 6800 arasında ki farklar nedir? Bir de 12400F veya 5600 işlemci ile seçtiğim zaman %13 darboğaz çıkıyor çok sorun olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan daha iyi anlarsınız ama kısacası 6800 daha çok performans sunuyor ve daha mantıklı olur almak bütçe varsa. Darboğaz ise oyundan oyuna değişir sadece FPS kaybı yaşarsınız diye düşünüyorum fakat önüne geçmek daha mantıklı ama 6700XT daha iyi olur, darboğaz yaşamazsınız.

RX6600 kullanıyordum.
Ekran kartının yanı sıra diğer bileşenler neydi? Ne gibi problemler çıktı. Ben kullanan birçok kişiden pek kötü yorum almadım çünkü.

Nasıl bir sorun çıktı?
WattMan ve no signal aldığım ve çözüm bulamadığım için sattım NVIDIA'ya geçiş yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan daha iyi anlarsınız ama kısacası 6800 daha çok performans sunuyor ve daha mantıklı olur almak bütçe varsa. Darboğaz ise oyundan oyuna değişir sadece FPS kaybı yaşarsınız diye düşünüyorum fakat önüne geçmek daha mantıklı ama 6700XT daha iyi olur, darboğaz yaşamazsınız.

Ekran kartının yanı sıra diğer bileşenler neydi? Ne gibi problemler çıktı. Ben kullanan birçok kişiden pek kötü yorum almadım çünkü.
Diğer bileşenler kalitesiz markalar değildi. BIOSTAR anakart, Crucial RAM falan kullanıyordum. Ama herkes sorun yaşayacak değil tabii ki. Ben kendi deneyimimi söyledim. AMD ekran kartı istiyorsa alabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı