İtopya'dan VOK-BIRTHDAY hazır PC alınır mı?

WattMan ve no signal aldığım ve çözüm bulamadığım için sattım NVIDIA'ya geçiş yaptım.

Diğer bileşenler kalitesiz markalar değildi. BIOSTAR anakart, Crucial RAM falan kullanıyordum. Ama herkes sorun yaşayacak değil tabii ki. Ben kendi deneyimimi söyledim. AMD ekran kartı istiyorsa alabilir.

Yani dediğiniz gibi, denk gelmiştir driverlar değişmiştir bir şeyler olmuştur. Şu an zaten alınacaksa 6700XT alınmalı bu kartta en azından 6600 ve XT modeline nazaran daha az sorun var diye biliyorum.

WattMan ve no signal aldığım ve çözüm bulamadığım için sattım NVIDIA'ya geçiş yaptım.

Diğer bileşenler kalitesiz markalar değildi. BIOSTAR anakart, Crucial RAM falan kullanıyordum. Ama herkes sorun yaşayacak değil tabii ki. Ben kendi deneyimimi söyledim. AMD ekran kartı istiyorsa alabilir.

Söylediğiniz hatalar olursa hiçbir şey yapamam bilgim yok hiç bu konular da bir de garantiye vs gönderdiğim de kullanıcı hatası denilirse elimde kalır ekran kartı. Ama diğer yandan da AMD ekran kartları daha performanslı görünüyor.

Geri
Yukarı