İtopya'nın adaletsizliği

revulationsels

Hectopat
25.10.2020 tarihinde almış olduğum DA4 sistemini NA204500000256 seri numaralı Sapphire 5500XT 8 GB ekran kartı 23.04.21 tarihinde bozuldu. Geçtiğimiz 24.05.21 tarihinde garanti sürecine girdi. 09.06.21 tarihinde süreç sonuçlandı ve ekran kartının iadesi ile sonuçlandı. Buna takriben muhatabım olan İtopya A.Ş. ile yaptığım görüşmede aynı ekran kartının ellerinde olmadığını söylediler, ben de kartın muadili ile değiştirilmesini talep ettim. Taksitle almış olduğum için bu talebim de reddedildi. Kasım 2020 fiyatıyla 1500 TL'ye yakın faturalandırılmış kart şu an 5000 TL civarında etmektedir. Sonuç olarak İtopya'dan para iadesinin bu denli adaletsiz yapılmasından veya kartın muadili ile değiştirmedikleri için şikayetçiyim.

Ellerinde olmayan ürün için değişim talep edemezsin. Hepsiburada için aynı sorunum oldu kulaklık için elimizde yok sadece iade olur denildi. Şikayet etsende sadece para iadesi teklif edecekler.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-06-09_143125_web.whatsapp.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-06-09_143125_web.whatsapp.com.png
    99 KB · Görüntüleme: 41
Arkadaşlar saçma sapan akıl vermeyin, ne yapıcağımı bende biliyorum bugün başıma geldi yarın başvurumu yapacağım . Sadece yeni ürün alanları veya daha öncesinde almış olanlarında başına böyle bir şey gelebilmesi durumunda kamuoyunu bilgilendiriyorum. Şamata konusu olucak bir durum yok varsa itopyanın bu davranışıdır
Arkadaşlar saçma sapan akıl vermeyin, ne yapıcağımı bende biliyorum bugün başıma geldi yarın başvurumu yapacağım . Sadece yeni ürün alanları veya daha öncesinde almış olanlarında başına böyle bir şey gelebilmesi durumunda kamuoyunu bilgilendiriyorum. Şamata konusu olucak bir durum yok varsa itopyanın bu davranışıdır
Mizah konusu yapan arkadaşlaradır diğer yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim

Son düzenleme:
Şikayetvar, Ekşi Sözlük, Donanımhaber Forum gibi yerlerde de başlık açın. Linklerini konuda paylaşın. Daha fazla kişiye ulaşsın.
Ayrıca ürününüzün Türkiye distribütörü kim?

Geri
Yukarı