İtopya'nın sorunları düzelir mi?

• Konuyu başlatan 405531
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 737

405531

Hectopat
Makaleler
2
Bir çok kişi bu zamanlarda İtopya'dan alışveriş yapmamamız konusunda uyarıyor. Ne olduysa bu zamanlarda insanlar çok şikayetci. Montaj hatası mı dersiniz müşteri hizmetleriyle iletişim mi derseniz her şey varmış. O kadar çok şikayet var ki bana biraz abartı geldi ama insanlar gerçekten sorun yaşıyormuş. Her yerde İtopya eleştiriliyor.

Pandemi bittikten sonra bu sorunlar çözülecektir diye umuyorum. Bu konu hakkında sizin düşünceniz nelerdir?

Bir çok kişi bu zamanlarda İtopya'dan alışveriş yapmamamız konusunda uyarıyor. Ne olduysa bu zamanlarda insanlar çok şikayetci. Montaj hatası mı dersiniz müşteri hizmetleriyle iletişim mi derseniz her şey varmış. O kadar çok şikayet var ki bana biraz abartı geldi ama insanlar gerçekten sorun yaşıyormuş. Her yerde İtopya eleştiriliyor.

Pandemi bittikten sonra bu sorunlar çözülecektir diye umuyorum. Bu konu hakkında sizin düşünceniz nelerdir?

İtopya son zamanlarda müşterilerine verdiği önemi kaybetti. Yayıncılara verdiği önemin birazını keşke müşterilerine verseler.

Montaj hatası cart curt değil de, dolar yükselirken, parça fiyatlarının yanında bilmem kaç dolar+KDV yazardı. Dolar düşmeye başlayınca onu kaldırdılar. Millet dolar düşük bu kart niye hala 8K demesin diye herhalde. Genel olarak Türkiye sınırları içerisinde bir mağaza zaten çok bir şey bekleme.

Bir çok kişi bu zamanlarda İtopya'dan alışveriş yapmamamız konusunda uyarıyor. Ne olduysa bu zamanlarda insanlar çok şikayetci. Montaj hatası mı dersiniz müşteri hizmetleriyle iletişim mi derseniz her şey varmış. O kadar çok Şikayetvar ki bana biraz abartı geldi ama insanlar gerçekten sorun yaşıyormuş. Her yerde İtopya eleştiriliyor.

Bu sana abartı mı geldi? 13K'ya PC aldım, adamlar RAM'leri yanlış slotlara takmış. M.2 SSD soğutmalı özel yerine değil ekran kartının altına takmış. Anakart vidalamaların hepsi yapılmamış. Sayayım mı daha. Özensizlik had safhada.

1 ay önce, müşteri hizmetlerine bağlanmak için tam 60 dakika bekledim.
Güç bela bağlandıktan sonra sorduğum soruya doğru dürüst cevap alamadan (müşteri hizmetlerindeki çalışanın sorduğum soru hakkında hiçbir fikri yoktu) telefon kapanıverdi.

Hocam bence İtopya'dan alışveriş falan yapmayın mazallah 8000TL'lik salatalık yemek istemessiniz herhalde :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı