İtopya'nın tavrı doğru mu?

Huck2434

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün İtopya'yla görüştüm acıbadem şubesiyle sistem bileşenlerini sizden almak istediğimi söyledim yalnız sadece kasa fanlarını Lian Li marka elinizde bulunmadığı için başka yersen temin ettim siz sistemi toplarken kasa fanlarınıda takar mısınız dedim bana fanları kendilerinden almadığımı için takamayacaklarını fanları başka bir yere taktırmam gerektiğini söylediler. Sizce bu kadar tanınmış bir markanın bu tavrı sizce ne kadar doğru?

Lian Li sattılarda almadık mı hocam bu büyük firmaların saçma sapan tavırları çok can sıkıcı satsalardı onlardan alırdım yanlış bir politika bence.

Lian Li sattılarda almadık mı hocam bu büyük firmaların saçma sapan tavırları çok can sıkıcı satsalardı onlardan alırdım yanlış bir politika bence.

Hiç değil, mesela boya satan bir yere gidin, boya alın, sonra yine boya satan bir yere gidin, ben boyatmak istiyorum deyin. Normalde bu firmalar montaj hizmeti vermiyor zaten.

İtopyanın umrunda bile değil emin olun. Kendiniz takabilirsiniz yada vatan para karşılığında takıyodu yanlış hatırlamıyorsam. Zor değil ama kendiniz takarsınız.

Takmak zorunda değiller tabii ama ellerinede yapışmaz taksalar 🙂
Takmak zorunda değiller tabii ama ellerinede yapışmaz taksalar 🙂
Vallahi aradığım yorum hocam ya ağzınıza sağlık ellerinede yapışmaz o kadar parça bilgisine sahipler montaj konusunda insanları mağdur etmek neden:)

Kasayı ben kendim toplayayım diyorum güveniyorum kendime hangi kablo nereye takılır diye fan kontrolcüsüne ne takılır biraz korkuyorum.

Vallahi aradığım yorum hocam ya ağzınıza sağlık ellerinede yapışmaz o kadar parça bilgisine sahipler montaj konusunda insanları mağdur etmek neden:)

Kasayı ben kendim toplayayım diyorum güveniyorum kendime hangi kablo nereye takılır diye fan kontrolcüsüne ne takılır biraz korkuyorum.

Korkacak bir şey yok. Aç Technopat videosunu yap eski videolar 1,5 saat falandı sistem toplama videoları. Basit kabloları doğru taktın mı gerisi kolay. Tecrübe olur. Bir kere yaptın mı bir daha zorlanmazsın zaten.

Geri
Yukarı