İtopya'ya montaj için işlemci vermek doğru mu?

alpperenkeskin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'ya bugün kasa, anakart ve CPU R5 3500X verdim. CPU dışındaki ürünler İtopya'dan satın alınmış ürünlerdir, CPU başka bir yerden. RAM siparisini bugün verdim, ekran kartını evde takarım diye onu götürmedim montaj için. Şunu sormak istiyorum. İşlemciyi onlara vermekle hata mı yaptım? Beyanname imzalattırdılar sorumluluk almıyoruz parça bozulursa bozuksa vs. gibi. Yani istediği gibi parçayı kırıp dökme yetkisi var şu an açıkçası, uyku sersemliğiyle imza attım ama siz ne düşünüyorsunuz? Bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar İtopya'ya bugün kasa, anakart ve CPU R5 3500X verdim. CPU dışındaki ürünler İtopya'dan satın alınmış ürünlerdir, CPU başka bir yerden. RAM siparisini bugün verdim, ekran kartını evde takarım diye onu götürmedim montaj için. Şunu sormak istiyorum. İşlemciyi onlara vermekle hata mı yaptım? Beyanname imzalattırdılar sorumluluk almıyoruz parça bozulursa bozuksa vs. gibi. Yani istediği gibi parçayı kırıp dökme yetkisi var şu an açıkçası, uyku sersemliğiyle imza attım ama siz ne düşünüyorsunuz? Bir sorun yaşar mıyım?
Hocam herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Çok büyük bir firma sonuçta. Öyle değil mi?

Sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Ancak işlemler sırasında bir sorun oluşursa tabii ki sorumluluk almazlar. Kendilerinden aldığınız ürünlerin sorumluluğunu üstlenirler tabii ki.

Şikayetlerini okuyup bu yorumu tekrardan yazman daha doğru olur.
Hocam büyük derken en azından adını piyasada duyurmuş bir marka demek istemiştim. Bilerek neden parça bozsunlar ki? Montajlayıp parasını alırlar.

İşlemci takmak ekran kartı takmaktan daha basit? Üzerine koy ve çek. Ekran kartı slotunu kırma riski var.

Geri
Yukarı