İTÜ ek tercih için İngilizce hazırlık sınavı tarihi

İTÜ Yabancı Diller Yüksekokulu

Bu siteden duyuruları takip edebilirsiniz. En temizi okulu aramak. Normal sınav olalı baya oluyor. Bugün online biçimde hazırlığı başlattılar, yarın yüzyüze başlıyor. Sizi direk alt kura atma ihtimalleri de olabilir.
Aradım da cevap vermediler takvimde de yakın zamanda sınav gözükmüyor mecburen hazırlığa başlayıp da Ocak'ta mı sınava girmem gerekiyor acaba?

Evet bir yıl kaybetmek istemiyorum
Attığım siteden duyuruları takip etmeniz gerek artık. Bugün evrakları geç tamamlanmış öğrenciler için 2. bir düzey belirleme sınavı yapılmış, onu da kaçırdığınızdan en alt seviyeden başlayacaksınız hazırlığa. Bu süreçte okula gitmeniz gerek diye biliyorum ama yarın okula gidip de bilgi alabilirsiniz.

Şu linkte var mısınız acaba?
DGS Öğrencileri ve Evrakları Geç Tamamlanmış Öğrenciler İçin Sınıf ve Oryantasyon Duyurusu

Attığım siteden duyuruları takip etmeniz gerek artık. Bugün evrakları geç tamamlanmış öğrenciler için 2. bir düzey belirleme sınavı yapılmış, onu da kaçırdığınızdan en alt seviyeden başlayacaksınız hazırlığa. Bu süreçte okula gitmeniz gerek diye biliyorum ama yarın okula gidip de bilgi alabilirsiniz.
Teşekkür ederim bilgileriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı