İTÜ'nün kafesi Kinoa iyi midir?

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
İTÜ'nün içinde gezerken binaya döndüğümüzde çalıştığımız binanın içinde Arı Teknokent çalışanlarına özel bir kafe açılmış ve 6 kahve veya tatlıda; bir tane kahve veya tatlı sizin seçiminize göre hediye geliyor. Önceden buranın ürünlerini denemiş olan var mı aranızda? Ayrıca fiyatları da cazip. Önceden karşıda ki Teknokentin içinde ki Starbucks'dan alırdım kahveyi. Eğer burası iyiyse artık buradan alacağım.

@engin beyefendi nasıl olduğunu bilmiyorum ama denemekten zarar gelmez. İçilmez bir şey sunacaklarını zannetmiyorum.
Az önce cevap gelmeyince "Soğuk Karamel ve Beyaz Çikolatalı Cappuccino" diye bi şey aldım ve güzeldi. Ayrıca fiyatı 95 TL idi. Cidden çok ucuz ve iyi. Bardak boyutları da kötü değil.

1703847095885.JPEG

Ben İTÜ öğrencisi değilim, burada ki bir bilişim şirketinde çalışıyorum. Adı Hitit ve olduğum bina ise Arı 2 Teknokent olarak geçiyor.
Anladım hocam. İTÜ ayazağa yerleşkesi çok iyi yerdir. Ormanlık alanı en geniş yer. Arkadaşımla 1 günde zor gezmiştik bayağı büyük bir yer. Sizin Starbucks dediğiniz yer girişe yakın yerde önünde yeşillik olan cafe miydi?

Yeni konular

Geri
Yukarı