iTunes Alternatifi Program

mstnmntmzl

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. iPhone cihaza iTunes'ten başka bir program ile müzik aktarma şansımız var mı?

Not: Başlık bulamadım kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
iTools'u çok övüyorlar ama ne hikmetse iTunes ve iTools'un son sürümlerinde hata alıyorum. iTools çalışmak için iTunes'a ihtiyaç duyuyor. (Kurulu olması yeter) Ama durmadan iTunes sürümünüzü kontrol edin diyor. Çözersen burdayım, her yardıma açığım. :p

Bu arada, iTunes'tan iPhone'uma medya atarken herhangi bir şeyle karşılaşmıyorum. Bu iPhone'da sekmesinden sürükleyip bırak yapmaya çalışıyorsanız ve olmuyorsa çözüm önerebilirim eve geçtiğim zaman.

iTools'u çok övüyorlar ama ne hikmetse iTunes ve iTools'un son sürümlerinde hata alıyorum. iTools çalışmak için iTunes'a ihtiyaç duyuyor. (Kurulu olması yeter) Ama durmadan iTunes sürümünüzü kontrol edin diyor. Çözersen burdayım, her yardıma açığım. :p

Bu arada, iTunes'tan iPhone'uma medya atarken herhangi bir şeyle karşılaşmıyorum. Bu iPhone'da sekmesinden sürükleyip bırak yapmaya çalışıyorsanız ve olmuyorsa çözüm önerebilirim eve geçtiğim zaman.

Bende iTools kullanıyorum normalde. Fakat bazen hata veriyor ve neden olduğunu bende bilmiyorum. iTunes kurulu bilgisayarımda.

Daha öncelerde iTunes ile medya aktarıyordum ama daha sonra iTools'u keşfedince onu kullanmaya başladım. iTools hata verince iTunes ile aktarım yapayım diyorum ama iTunes daha önce aktardığım medyaları eşzamanlıyor, bu sefer iTools'dan aktardıklarım kayboluyor.

Wondershare TunesGo çok güzel bi program müzik atabiliyorsun, resimleri alabiliyorsun, mesajlara ve emaillere bakabiliyorsun, rehberine erişebiliyorsun.Kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
iExplorer kullanabilirsiniz.

Wondershare TunesGo çok güzel bi program müzik atabiliyosun, resimleri alabiliyosun, mesajlara ve emaillere bakabiliyosun, rehberine erişebiliyorsun.Kesinlikle tavsiye ederim.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Şimdilik işimi zor da olsa iTunes ile hallettim. İleride bir sorun olursa tavsiyelerinizi deneyeceğim.

Resimdeki seçeneği işaretlersen sadece müzik ve videoları sürükleyip atabilirsin.
Ekran Alısssntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı