IXION 62.10TL

N'olur n'olmaz aldım, nasıl olsa da fiyatı 2-3 güne yükselecek (düzeltilecek) aynı WWE, Sifu, Dakar Desert Racing oyunlarında olduğu gibi. Frostpunk oynamış olanlar, bu oyunu da seveceğini düşünüyorum.

Düzeltme: Sifu değildi ya, başka bir oyundu. Hatırlayamadım.
Callisto Protocol vardı o olabilir.

Zaten kur güncellemesinden sonra çıkmış bir oyun. Fiyatının artacağını düşünmüyorum.
Kur güncellemesi olsa bile firmalar yine kendi fiyatlarını belirliyor. Oyun yeni çıktığı için muhtemelen yanlış fiyatlandırma yapmışlar daha sonra steamın kuruna uyup fiyatı artacaktır.

Oyunu oynadım Frostpunk kadar zorluğu var 5 saat dayanabildim geminin parçalanmasına %7 kalmışken gemidekiler kafamı uçurdular. Grafikler güzel ve UI kullanışlı kesinlikle öneririm.

İngilizcesi ağır mı hocam?

Bana biraz ağır geldi hocam benim İngilizcem iyi olduğu için anlamada bir sıkıntı çıkarmadı ama bilmeyenler oyundan çok zevk alamaz diye düşünüyorum. 2 tane ekran görüntüsü bırakayım.

20221208225110_1.jpg

20221208225120_1.jpg

Bana biraz ağır geldi hocam benim ingilizcem iyi olduğu için anlamada bir sıkıntı çıkarmadı ama bilmeyenler oyundan çok zevk alamaz diye düşünüyorum. 2 tane ekran görüntüsü bırakayım.

Eki Görüntüle 1597252

Eki Görüntüle 1597253

Merhaba bir şey sormak istiyorum. Frostpunk oyununda paketler mevcut ıxıonda da bir paket var. O pakete ileride güncelleme gelirse içerik falan gelme ihtimali var mı sizce. 10 TL fark var arasında.

Merhaba bir şey sormak istiyorum. Frostpunk oyununda paketler mevcut ıxıonda da bir paket var. O pakete ileride güncelleme gelirse içerik falan gelme ihtimali var mı sizce. 10 TL fark var arasında.

Yardımcı olabilecek birileri var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı