İyi Bir İnsan mısınız?

Hayvanları öldürmek? Hırsız ve evsizleri öldürünce kötü bir şey yapmış olmuyor muyuz yani? Bence sizin iyi olmaktan çıkardığınız anlam ile benim ki pek uyuşmuyor. :)

Self-driving arabalar için bu arada hayvan, evsiz, kötü fark edeceğini sanmıyorum. Taşıdığı bir hayat sonuçta. :)

Hmm. Bir insan veya bir köpek ölmek zorunda olsa köpeği seçerim ben.

İyi bir şey değil elbette köpekler çoğu insandan daha iyi bana göre ama orada ironi yaptım :/

Ben şahsen trafik kurallarına baktım. Kırmızı ışıkta geçiyor ise birileri iyi de olsa kötü olsa araba neden yol değiştirsin ki? Neden kendini feda etsin kural ihlali yapan biri için? Yeşil ışıkta geçiyorlar ise de şerit değiştirttim. Eğer her türlü aynı sayıda kişi ölecek ise şerit değiştirmek bir araba için mantıksız olur düşüncesi ile şerit değiştirtmedim. Hepsi mantık çerçevesinde idi. :D

Trafik ışığı mı vardı? Hiç dikkat etmedim :eek:

Şu ana kadar ben kötü bir insanım diyen birini görmedim. :) Ki kimsede demez herhalde. Ben de genel olarak iyi biriyimdir. Ama sinirlerim çıkarsa da dünyanın en kötü adamı da olabilirim. Her şey ruh halime bağlı. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı